Neler Yeni

Yardım Gamepower Warcry Vertex Alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Berkay Teksöz
Dostlar bu kasayı almayı düşünüyorum önerir misiniz ? Hava akışı olsun kalite olsun kullanan var mı, internette hemen hemen hiçbir yorum bulamadım kasaya dair

Ekler

• Screenshot_2024-05-12-15-45-11-808_com.android.chrome.png
    Screenshot_2024-05-12-15-45-11-808_com.android.chrome.png
    626.3 KB · Hit: 33

EsdeathSama

80+ Bronze
Hava akışı olarak değişik bir tasarım izlenmiş ama yinede yeterli olacağını sanmıyorum. Güç kaynağıyla beraber almayı düşünüyorsanız almayın. Ne olduğu belli değil üstüne gamepowera güven olmaz. Harici, bilinen kaliteli bir güç kaynağı takarsanız sorun olmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
koray
Güç kaynağı dahil ise güç Gamepower in güç kaynağı ile kullanmanı tavsiye etmem diğer türlü alınır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hava akışı olarak değişik bir tasarım izlenmiş ama yinede yeterli olacağını sanmıyorum. Güç kaynağıyla beraber almayı düşünüyorsanız almayın. Ne olduğu belli değil üstüne gamepowera güven olmaz. Harici, bilinen kaliteli bir güç kaynağı takarsanız sorun olmaz.
Excalibur, Casper, Gamepower gibi markalara fazla önyargılı yaklaşıyorsunuz ben Rampage nin güç kaynağını 6 senedir kullanıyorum ve çok fazla elektrik kesilen bir yerde oturuyorum ancak bana bu güne kadar tek bir sıkıntı bile çıkarmadı. Bu sizde sorun çıkarmaz anlamına gelmez tabii ki ancak bu önyargı garip gelmeye başladı bana.

Son düzenleme:

EsdeathSama

80+ Bronze
Güç kaynağı dahil ise güç Gamepower in güç kaynağı ile kullanmanı tavsiye etmem diğer türlü alınır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Excalibur, Casper, Gamepower gibi markalara fazla önyargılı yaklaşıyorsunuz ben Rampage nin güç kaynağını 6 senedir kullanıyorum ve çok fazla elektrik kesilen bir yerde oturuyorum ancak bana bu güne kadar tek bir sıkıntı bile çıkarmadı.
Kafamda soru işareti kalacağına güvenilirliğini kanıtlamış marka tercih ederim. Çok değil 6-7 gün önce forumda bir rampage psu vakası konusu açıldı. X marka ortalama bir psuda 1 kişi sorun yaşamaz 9 kişi yaşar. Y marka kaliteli bir psuda 1 kişi sorun yaşar 9 kişi yaşamaz.
Üstüne iyi bir psuda sorun yaşansa bile sadece kendine zarar verir diğer bileşenlerin zarar görme olasılığı daha düşük olur.

Top Bottom