Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Lydsto 5L Beyaz Airfryer Naysla 849₺!

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Hamit
arkadaşlar ürünün siyah ince ızgarası hazneye tam oturmuyor ve patatesi tabağa boşaltırken yerinden çıkıp düşüyor. Sizde de aynı mı durum?

mehmetii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Mehmet
arkadaşlar ürünün siyah ince ızgarası hazneye tam oturmuyor ve patatesi tabağa boşaltırken yerinden çıkıp düşüyor. Sizde de aynı mı durum?
Evet sabit bir parça değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Hamit
Evet sabit bir parça değil.
Çok saçma değil mi hocam nasıl boşaltacağız yemeği o zaman? Benim daha önce aldığım instant airfryerda pişirme tepsisi sıfıra sıfır oturuyordu yerinden oynamıyordu ayrıca geç pişiriyor bu bariz

mehmetii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Mehmet
Çok saçma değil mi hocam nasıl boşaltacağız yemeği o zaman? Benim daha önce aldığım instant airfryerda pişirme tepsisi sıfıra sıfır oturuyordu yerinden oynamıyordu ayrıca geç pişiriyor bu bariz
Dediğim gibi pişirmesine kıyas yapamam başka airfryer denemedim ama diğer mesajda belirttiğim süreler bana gayet kısa geldi. Alt tablasını kullanmak istemiyorsanız eğer silikon taban ya da pişirme kağıdı alabilirsiniz ben silikon aldım onu denicem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Hamit
Dediğim gibi pişirmesine kıyas yapamam başka airfryer denemedim ama diğer mesajda belirttiğim süreler bana gayet kısa geldi. Alt tablasını kullanmak istemiyorsanız eğer silikon taban ya da pişirme kağıdı alabilirsiniz ben silikon aldım onu denicem.
Hocam bildiğim kadarıyla alttan hava akışı için o tablayı kullanmak gerekiyor ama silikon deneyiminizi yazarsanız çok sevinirim

Nvidia Mx130

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,833
İsim
Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
4-5 akşamdır kullanıyoruz. Tavuk kanat, baget, incik, pirzola 200 derecede 40 dk'da derisi tamamen çıtırlaşıyor tek parça çekemiyorsun bile içide gayet güzel pişiyor. Muhtemelen 30 dk yeter eşim öyle sevdiği için 40dk yapıyoruz. Bir gün bunların yanına göğüs atmıştık bir parçada o bildiğin ince kısımlar kuruyup serleşti denemek lazım ama 30dk dan az sürede pişecektir. Bunları ızgaraya koyup altına soğan, mantar ve biber koyuyoruz. Bir gün marketten aldığımız 1 kg gibi 1 tabak kanatı deneyelim diye tam ve az sıkıştırarak tamamen kapatacak şekilde yerleştirdik ızgaraya ve altında ki biberler tam anlamıyla pişmedi muhtemelen hava akışı sağlanamadı. Kıyaslayabileceğim başka bir makine tecrübem olmadı ama şahsen çok memnunuz.
Hocam benimkinde mi sorun var anlamadım. Tavuk butu 45dakikada patateside 40dakikada falan pişiriyor.

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Usta seninki geldi mi? Ben denedimde patatesi 50 dakikada pişiriyor küçük dilim koyuyorum çokta değil üstelik.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Denediniz mi?
Yok hocam ben denemedim maalesef annem bir kenara kaldırdı kullanmadı daha

mehmetii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Mehmet
Hocam bildiğim kadarıyla alttan hava akışı için o tablayı kullanmak gerekiyor ama silikon deneyiminizi yazarsanız çok sevinirim
Tamam hocam denediğinde haber veririm. Dediğiniz gibi eğer o alt ızgara gerekliyse silikon içine sığar ve sıkışır belki o halde bile işinizi görebilir amazondan sabah erken sipariş verdim aynı gün geldi 89₺.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,248
Üyeler
156,303
Son üye
BBeyonder
Top Bottom