Neler Yeni

sadece 3.5 dolara 2 kat fps elde etmek mümkün mü? (MÜMKÜN!)

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Barış
Program pubg de input lag yapıyor. Başka oyunlarda deneyemedim.

DogancanYr

80+ Bronze
Programı boşa övmeye gerek yok, öyle arşa çıkartacak büyük bir etkisi de yok, boşa programın reklamını da yapmaya da gerek yok, birde böyle saçma sapan veletsi konuşmalara hiç gerek yok nesin sen 8 yaşındaki bebe mi?? Birazcık kelime harcını genişletmeye öğrenmeye başlaya bilirsin ana okuldan başlayarak tabii ki. 😂 Ayrıca bu program piyasa boşa çıkmış diğer koca balonlar gibidir, sadece para israfı dır.
Ya düzgün ayarlamadın ya da görüntü kalitesini fark edemiyorsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Barış
Program PUBG de input lag yapıyor. Başka oyunlarda deneyemedim.
PUBG de fps yüksek olsa bile takılıyormuş gibi hissetiriyor ve kapalı iken daha yüksek fps alıyorum. Bu arada yırtılmaya izin ver açarsanız input lag gidiyor. ETS 2 de denediğimde gerçekten fpsi yükseltiyor hissediyorum. Benim gözlemim rekabetçi oyunlara uygun değil hikayeli, tek kişilik ve AAA oyunlarda kullanılabilir.

x_Mello_x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Metin Ulaşlı
Ya düzgün ayarlamadın ya da görüntü kalitesini fark edemiyorsun.
her şey ince ayrıntısına kadar ayarladım hatta ve hatta bu programı kullanırken bazı oyunlarda input lag'a sebep oluyor sebebi belirsiz bir şekilde saçma sapan gecikme sorunlara yol açıyor, ve yine bazı oyunlarda fps'i artırmak akıcı haline getirmek yerine bunun aksine daha da kötüleştiriyor maalaef bunu misal örnek olarak AC Odyssey-Valhalla ve Batman Arkham Knight ve Deathloop gibi oyunlarda test ettim sonuçlar hiçte iç açıcı değil, o yüzden bu benim kendi görüşüm programı çok vasat bir balon olduğunu söyleyebilirim rahatlıkla.

Mt1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Emir Asan
Şunu 3 liraya almıştım zamanında nerden nereye.

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
670
İsim
.
Programı boşa övmeye gerek yok, öyle arşa çıkartacak büyük bir etkisi de yok, boşa programın reklamını da yapmaya da gerek yok, birde böyle saçma sapan veletsi konuşmalara hiç gerek yok nesin sen 8 yaşındaki bebe mi?? Birazcık kelime harcını genişletmeye öğrenmeye başlaya bilirsin ana okuldan başlayarak tabii ki. 😂 Ayrıca bu program piyasa boşa çıkmış diğer koca balonlar gibidir, sadece para israfı dır.
Oyunu emuda kullanın 30fps e kilitli oyunlarda çok işe yarıyor

onuracar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Onur
steam uygulaması: https://store.steampowered.com/app/993090/Lossless_Scaling/#app_reviews_hash (YORUMLARINI DA OKUYABİLİRSİNİZ)
türkçe anlatım videosu:

arkadaşlar bu nasıl mümkün oluyor?

elden ring mesela 60fps kiliti var ama bu uygulama ile 120 e çıkabiliyormuş.

hemen hemen her ekran kartı ile uyumlu. Çok merak ediyorum sistem nasıl işliyor?
______________________________________________________________________________________________________________________

UYGULAMAYI TEST ETTİM.

ASASSİNS CREED ODYSSEYS ULTRA GRAFİKLER 1080P DE

70 fps alırken uygulamayı açıp ayarı aktif edince 135-140fpsye çıktı.

Steamın kendi fps sayacı 70 gösterirken uygulama fpsyi 135 gösteriyor fakat 60-70 fps arası oynayan bir oyunda mouseyi hızlı çevirince hissettiğiniz kasma vb. hepsi düzeldi yani 135fps alıyorum.

Şimdi başka oyunda test ediyorum

ULTRA GRAFİKLER
Alıntıyı görüntüle

UYGULAMAYI AÇINCA

Alıntıyı görüntüle

uygulamayı kapatınca 60-70fps arasındaki kasma hissiyatı geri başlıyor.

______________________________________________________________________________________________________________________

Şimdi oyunumuz Detroit: Become Human yani 60 fps kiliti olan bir oyun.

Oyun 1080p ultra grafiklerde 58-60fps veriyor ve hızlı hareket edince o kasma hissiyatını yaşıyorsunuz.

Programı aktif edince fps 120fpsye çıktı ve o kasma hissiyatı kalktı yani fpsin arttığından emin olabiliyoruz.

Şimdiki oyunumuz Resident Evil 4 Remake 1080p ultra grafikler ve Ray Tracing high ayarlarda fpsimiz 66

programı açınca fps: 140 oldu.

Şimdiki oyunumuz Battlefield 2042 1080p ultra grafikler fps 90-95 arası.

Programı açınca fps: 170 oldu ama online oyun diye geçikme yaşadım ben.

Program steamda 3.5 dolar ama buradan ücretsiz indirebilirsiniz eğer bu yasak ise silebilirim linki.

LİNK silindi. Crack uygulama diye uyarı yememek için sildim.

Videoyu izleyin AMD için yaptıgım ayar bu:

Alıntıyı görüntüle

Ölçekle kısmından kısayolu CTRL+ALT+A yapın. oyunu açın ve penceresiz moda getirin (tam ekrandan çıkarın) ve CTRL+ALT+A yaparak aktif edin.

FPSi görmek için bu ayarı açın.

Alıntıyı görüntüle
bunu amd ekran kartı olanlar zaten amd ayarlarından oyun içinde alt r yaptığında amfmf isimli ayardan açabilir aynı ayar tıpkısının aynısı uygulamaya gerek yok yanı amd ekran kartı olanlar için

DogancanYr

80+ Bronze
her şey ince ayrıntısına kadar ayarladım hatta ve hatta bu programı kullanırken bazı oyunlarda input lag'a sebep oluyor sebebi belirsiz bir şekilde saçma sapan gecikme sorunlara yol açıyor, ve yine bazı oyunlarda fps'i artırmak akıcı haline getirmek yerine bunun aksine daha da kötüleştiriyor maalaef bunu misal örnek olarak AC Odyssey-Valhalla ve Batman Arkham Knight ve Deathloop gibi oyunlarda test ettim sonuçlar hiçte iç açıcı değil, o yüzden bu benim kendi görüşüm programı çok vasat bir balon olduğunu söyleyebilirim rahatlıkla.
Bende sorun yok 10ms lik gecikme yaptığı doğru ama hikayeli oyunlarda sorun yok açıkçası.
bunu amd ekran kartı olanlar zaten amd ayarlarından oyun içinde alt r yaptığında amfmf isimli ayardan açabilir aynı ayar tıpkısının aynısı uygulamaya gerek yok yanı amd ekran kartı olanlar için
Amd fsrnin ilk sürümün kullanıyor bunu yaptığında ve kötü bu yazılımla kıyaslayacak olursan.

onuracar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Onur
Bende sorun yok 10ms lik gecikme yaptığı doğru ama hikayeli oyunlarda sorun yok açıkçası.

Amd fsrnin ilk sürümün kullanıyor bunu yaptığında ve kötü bu yazılımla kıyaslayacak olursan.
hocam actıgımız ayar fsr değil ki fluid motion frames fsr ile farklı ayarlar fsr belli oyunlarda açılır fmf her oyunda açılıyor

EOSEXE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
veli cem
Beyler fivemde işe yarar mı çalışır mı çalışırsa bi sıkıntı çıkarır mı?

Top Bottom