Neler Yeni

i5 14600KF ve PNY 4070 Super verto OC XLR8 sistem alınır mı?

Anafor43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
hakan
Bütçe
60000
Merhaba arkadaşlar yeni sistem toplayacağım AMD'den vazgeçtim AMD parça kullanmak istemiyorum zamanında başıma çok iş gelmişti AMD'den :).

Bu işlemci ve ekran kartına uygun F/P paranın hakkını verecek şekilde Vatan Bilgisayar'dan olmak şartı ile anakart/360 mm soğtucu/ram/kasa/power Supply yani kısaca diğer kalan bütün parçaları siz olsanız nasıl toplardınız. Vatan da bankkarta 3 taksit olduğu için oradan olmasını istiyorum başka bildiğiniz sitede ziraat bankkarta taksit imkani varsa oralardanda alabilirim arkadaşlar parçaları şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Toprak
Merhaba arkadaşlar yeni sistem toplayacağım AMD'den vazgeçtim AMD parça kullanmak istemiyorum zamanında başıma çok iş gelmişti AMD'den :).

Bu işlemci ve ekran kartına uygun F/P paranın hakkını verecek şekilde Vatan Bilgisayar'dan olmak şartı ile anakart/360 mm soğtucu/ram/kasa/power Supply yani kısaca diğer kalan bütün parçaları siz olsanız nasıl toplardınız. Vatan da bankkarta 3 taksit olduğu için oradan olmasını istiyorum başka bildiğiniz sitede ziraat bankkarta taksit imkani varsa oralardanda alabilirim arkadaşlar parçaları şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
AMD işlemciden başınıza ne gibi bir iş geldi? Ekran kartını anladım eski kartlar sıkıntılı fakat işlemcileri çok stabil. Sorun yaşayan 1 kişi yok.

Anafor43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
hakan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
AMD işlemciden başınıza ne gibi bir iş geldi? Ekran kartını anladım eski kartlar sıkıntılı fakat işlemcileri çok stabil. Sorun yaşayan 1 kişi yok.
lap topum vardı ryzen 5 yani lap topla masaüstünü kıyaslamak saçma olur tabikide olmuyordu hoşuma gitmedi hiç bir zaman ısınamadım amdye

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Toprak
Bu fiyatlarda 4070ti süper + 7500f toplanabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

lap topum vardı ryzen 5 yani lap topla masaüstünü kıyaslamak saçma olur tabikide olmuyordu hoşuma gitmedi hiç bir zaman ısınamadım amdye
Ne gibi bir sıkıntı yaşadınız peki? Isınma fln mı eğer öyle ise Intelin yeni nesil işlemcileri şu anda AMD den daha fazla ısınıyor

Render alacak iseniz Intel o konuda daha kararlı çalışıyor ama oyun için AMD bence

Anafor43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
hakan

Ne gibi bir sıkıntı yaşadınız peki? Isınma fln mı eğer öyle ise Intelin yeni nesil işlemcileri şu anda AMD den daha fazla ısınıyor

Render alacak iseniz Intel o konuda daha kararlı çalışıyor ama oyun için AMD bence
yok amd istemiyorum son kararım :D

bu arada kuzenim bu rami satacak bana onda 64 gb vardi 32sini kullanmıyormuş
https://www.vatanbilgisayar.com/gsk...-ddr5-6400mhz-cl32-1-4v-rgb-dual-kit-ram.html
bu ramleri 4.000tlden verecek ekran kartım işlemcim ve ram belli geri kalan parçalar ne olabilir

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Toprak
yok amd istemiyorum son kararım :D

bu arada kuzenim bu rami satacak bana onda 64 gb vardi 32sini kullanmıyormuş
https://www.vatanbilgisayar.com/gsk...-ddr5-6400mhz-cl32-1-4v-rgb-dual-kit-ram.html
bu ramleri 4.000tlden verecek ekran kartım işlemcim ve ram belli geri kalan parçalar ne olabilir
Pekala sizin kararınız ısrar etmiyecegim. Fakat intelde alacağınız soketin ömrü bitti. Yani 15. Nesil işlemcilerde lga 1700 desteği bitecek. Upgrade edemzsiniz.bunu bilerek alın derim. Bu fiyatlarda 4070 süper değil , 4070ti süper toplanır. 60k ya 4070 süper almayın.

Anafor43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
hakan
1080pde devam edeceğim oynadığım oyunlar knight online silkroad online csgo valorant lol world of warcraft yani bana çok yüksek bi ekran kartına gerek yok he senide anlıyorum istesem 4080 superlide alabilirim ama pny hakkında çok iyi yorumlar okudum 1080pde 4070 ti super alsam yazık olacak ekran kartına işlemcimde 14600k über bi işlemci değil :D

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Toprak
1080pde devam edeceğim oynadığım oyunlar knight online silkroad online csgo valorant lol world of warcraft yani bana çok yüksek bi ekran kartına gerek yok he senide anlıyorum istesem 4080 superlide alabilirim ama pny hakkında çok iyi yorumlar okudum 1080pde 4070 ti super alsam yazık olacak ekran kartına işlemcimde 14600k über bi işlemci değil :D
O zaman 4070 süperi daha ucuza alın:D kafanız iyi heralde. Çok garip cevaplar veriyorsunuz. Aynı fiyata 4070 ti super var iken 60k ya 4070 süper alıyorsunuz 4070 ti supere yazık olmasın diye :DEkran kartı tarafında nvdia da üzecek pek bı ekran kartı yok. Pny nin ekstra bir özelliği de yok.

Ülkenin yarısı kulağını tıkıyor, kendi oluşturduğu ön yargılar ile yorum yapıyor. Böyle gider ise zor gelişiriz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,235
Üyeler
156,302
Son üye
lweax_06
Top Bottom