Neler Yeni

Ünversitede Hoca İnadına Bırakmaya Çalışıyo Olabilir

ardarda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda
Beyler devamsızlığım için cuma günü hocaya 2 günlük rapor atmıştım(kabul oluyor). Pazartesi günü yani bugün hoca giriş yapmış 6 gün olan devamsızlığım 5 e inmiş geçmem için 4 olması gerekiyor. Zaten lazım olmaz diye atmadığım bi rapor daha vardı onu da attım saat 15.30 da o saatten beri hocaya yazsam da etsem de fayda yok normalde 2 saat içinde dönen hoca hiçbir şekilde dönmüyor, danışman hocaya yazıyorum o bile görüldü atıyor. Sinirden uyuyamıyorum bile bugün yoklama için son gündü ve kalmış gözüküyorum bu saatten sonra şikayet ile ya da hocanın yanlış yaptığını anlmasıyla geçebilir miyim? Yoksa kesin kaldım mı?

Erkonl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Abdülhamid
Beyler devamsızlığım için cuma günü hocaya 2 günlük rapor atmıştım(kabul oluyor). Pazartesi günü yani bugün hoca giriş yapmış 6 gün olan devamsızlığım 5 e inmiş geçmem için 4 olması gerekiyor. Zaten lazım olmaz diye atmadığım bi rapor daha vardı onu da attım saat 15.30 da o saatten beri hocaya yazsam da etsem de fayda yok normalde 2 saat içinde dönen hoca hiçbir şekilde dönmüyor, danışman hocaya yazıyorum o bile görüldü atıyor. Sinirden uyuyamıyorum bile bugün yoklama için son gündü ve kalmış gözüküyorum bu saatten sonra şikayet ile ya da hocanın yanlış yaptığını anlmasıyla geçebilir miyim? Yoksa kesin kaldım atırım tavsiyesi değildir

Beyler devamsızlığım için cuma günü hocaya 2 günlük rapor atmıştım(kabul oluyor). Pazartesi günü yani bugün hoca giriş yapmış 6 gün olan devamsızlığım 5 e inmiş geçmem için 4 olması gerekiyor. Zaten lazım olmaz diye atmadığım bi rapor daha vardı onu da attım saat 15.30 da o saatten beri hocaya yazsam da etsem de fayda yok normalde 2 saat içinde dönen hoca hiçbir şekilde dönmüyor, danışman hocaya yazıyorum o bile görüldü atıyor. Sinirden uyuyamıyorum bile bugün yoklama için son gündü ve kalmış gözüküyorum bu saatten sonra şikayet ile ya da hocanın yanlış yaptığını anlmasıyla geçebilir miyim? Yoksa kesin kaldım mı?
Soğukkanlıligini koru

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
478
İsim
Kadir Efe Ulusoy
Şikayet Et mufettis(adını hatirlamiyorum)gelir ve kontrol eder olaylari

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
937,545
Üyeler
147,372
Son üye
Statecny
Top Bottom