Neler Yeni

Days Gone I Türkçe Oynayabilecekmiyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Eren Çetin
Arkadaşlar days gone almayi düşünüyorum Japonya'da yasiyorum ve oyunun fiyatinin ust kisminda japonyadaki kullanicilar icin sadece japonca ve ingilizce destek mevcuttur gibi bir yazi cikiyor oyunu turkce oynamak istiyorm yardim edermisiniz

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Anime / Tarih /Eğitim / Siyaset / Teknoloji
Bildiğim kadarıyla ayarlardan değiştirebiliyorsunuz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyun bende yüklü girip bakıyım ona göre size döneyim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1682145404706.png

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,846
İsim
bilo
Discord
b1l0
Öyle diyorsa belki yoktur. Japonyadaki kurallar, sistem vs nasıldır bilmediğim için bir şey diyemem ama steamde aldıktan sonra 2 saat oynamadan iade edebiliyorsunuz ya öyle yapabilirsiniz yoksa.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Eren Çetin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öyle diyorsa belki yoktur. Japonyadaki kurallar, sistem vs nasıldır bilmediğim için bir şey diyemem ama steamde aldıktan sonra 2 saat oynamadan iade edebiliyorsunuz ya öyle yapabilirsiniz yoksa.
Tamamdir hocam teşekkürler turkce yamasi bulunmuyormu oyunun kursam oyunuma sorun olurmu dosyalarin bozulmasi gibi

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,846
İsim
bilo
Discord
b1l0
Tamamdir hocam teşekkürler turkce yamasi bulunmuyormu oyunun kursam oyunuma sorun olurmu dosyalarin bozulmasi gibi
Şimdiye kadar yaptığım yamalardan dolayı sorun yaşamadım. Yama belki vardır belki yoktur çünkü oyunun orijinalinde var zaten Türkçe. Yine de ararsanız bulursunuz bence yama, yüklemiştir birileri.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ekrem
Arkadaşlar days gone almayi düşünüyorum Japonya'da yasiyorum ve oyunun fiyatinin ust kisminda japonyadaki kullanicilar icin sadece japonca ve ingilizce destek mevcuttur gibi bir yazi cikiyor oyunu turkce oynamak istiyorm yardim edermisiniz
https://bit.ly/3OgostJ bu linkten yama dosyasını indir, oynunun kurulu olduğu dosyaya git Days Gone\BendGame\Content\Paks\Lang bu konuma yapıştır oyun içindende ayarlardan değiştir türkçe çıkar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,109
Üyeler
156,435
Son üye
erenkowicz
Top Bottom