Neler Yeni

Çözüldü✓ Apex pro tkl alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,750
İsim
Murat Orhan
Üzerinde wooting benzeri switch mi var?
Ayrıca kime göre neye göre dünyanın en iyis?
Dünyanın en iyisi biraz iddialı olabilir gateron x lekker gibi iddialı bir switchte var AT ve TT olarak benzerler fakat wootingler çok pahalı. Performans odaklı en iyi switchlerden ayrıca typing veya fantezik durumları katmadım.

kayrakkus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kayra Akkuş
Dünyanın en iyisi biraz iddialı olabilir gateron x lekker gibi iddialı bir switchte var AT ve TT olarak benzerler fakat wootingler çok pahalı. Performans odaklı en iyi switchlerden ayrıca typing veya fantezik durumları katmadım.
hocam aldım green switch ile. kendi sitesinden aldım. 2800 tl tuttu. 4 hafta içerisinde gelecekmiş.

lillagol37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Yasin
Pro TKL'den iyi mi oluyor bunlar 8k wireless modelinden nasıl iyi oluyor???
Görüntüsü hoşuma gitmedi 5k ya ikinci el TKL vireles almayı düşünüyorum çok fark hissedermiyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,750
İsim
Murat Orhan
Pro TKL'den iyi mi oluyor bunlar 8k wireless modelinden nasıl iyi oluyor???
Görüntüsü hoşuma gitmedi 5k ya ikinci el TKL vireles almayı düşünüyorum çok fark hissedermiyim?
pro tklden daha iyidir evet. ben önermem o fiyata manyetik switch al.

Galko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Murathan Yekta
Selam hocam wraith de satılan w75 nasıldır sizce alınır mı manyetik switchli gateron kullanıyolar yada atk68 hanginisi almam gerekir sizce.
Bende onu düşünüyorum ama tipi hos değil tip İcin 9 tkl bakılabilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,242
Üyeler
156,302
Son üye
lweax_06
Top Bottom