Neler Yeni

Sizce biraz hastalıklı bir düsünce mi?

ibrahimua

80+ Bronze
Arkadaşlar benim ilginç bi projem var aslına bakarsanız. Kod adı da Project0

Şimdi ben kendim sporla futbolla ilgileniyorum ancak futbolcu olabilmek için çok geç kaldım. Bu yüzden de böyle bir plan düsündüm. Yaklaşık 5 6 sene boyunca amatör olarak kendi imkanlarımla kondisyon/fizik/güç/denge gibi yüklemeleri yapacağım kendime daha sonrasında yeterince gelişince yurt dışına çıkıp spor müsabakalarına gideceğim orada insanlarla tanışacağım çevremi bu şekilde genişletip kadın sporcular ile de tanısma fırsatı bulacagım sonrasında sporcu bir kadınla evleneceğim. Bir cocuk yapacağız ve bu cocugu kücük yastan itibaren sporla büyütecegiz. Cocugu direkt olarak futbola hazırlayacağız cocuk olur da ilerde futbolcu olursa menajeri olup güzel bi iş yaparız.

Bunu insanlara anlatınca cok narsistçe bi fikir gibi tepkiler alıyorum. Çok mu anormal bi fikir la bu

Zexius

80+ Bronze
Arkadaşlar benim ilginç bi projem var aslına bakarsanız. Kod adı da Project0

Şimdi ben kendim sporla futbolla ilgileniyorum ancak futbolcu olabilmek için çok geç kaldım. Bu yüzden de böyle bir plan düsündüm. Yaklaşık 5 6 sene boyunca amatör olarak kendi imkanlarımla kondisyon/fizik/güç/denge gibi yüklemeleri yapacağım kendime daha sonrasında yeterince gelişince yurt dışına çıkıp spor müsabakalarına gideceğim orada insanlarla tanışacağım çevremi bu şekilde genişletip kadın sporcular ile de tanısma fırsatı bulacagım sonrasında sporcu bir kadınla evleneceğim. Bir cocuk yapacağız ve bu cocugu kücük yastan itibaren sporla büyütecegiz. Cocugu direkt olarak futbola hazırlayacağız cocuk olur da ilerde futbolcu olursa menajeri olup güzel bi iş yaparız.

Bunu insanlara anlatınca cok narsistçe bi fikir gibi tepkiler alıyorum. Çok mu anormal bi fikir la bu
Rüyalarımın saçmalık seviyesi diye yorumladım

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Mümkün ve Türkiye'de de yapılabilir. Burada hem annesi hem babası sporcu olup bahsettiğin gibi küçük yaşta spora başlatılıp başarılı olan kişiler var.

ibrahimua

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mümkün ve Türkiye'de de yapılabilir. Burada hem annesi hem babası sporcu olup bahsettiğin gibi küçük yaşta spora başlatılıp başarılı olan kişiler var.
Hocam işin narsist gözüyle bakılan kısmı da bu zaten yabancıların özellikle bazı milletlerin spora daha iyi yatkınlıgı var bu yüzden yurt dısından istiyorum.

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
623
İsim
Barış Okçu
Dağıstana gidip bir kadınla evlenip dövüşçü çocuk yetiştirmek daha ihtimali yüksek bir hareket olur kanka da bu nasıl hayal ***.

yaman..k

80+ Bronze
Hocam keşke okadar kolay olsa yurtdışında örneğin isviçreye gideceksin dil bilmiyosun arkadaşın yok ortamı bilmiyorsun alışmak kolay değil.

ibrahimua

80+ Bronze
Hocam keşke okadar kolay olsa yurtdışında örneğin isviçreye gideceksin dil bilmiyosun arkadaşın yok ortamı bilmiyorsun alışmak kolay değil.
Hocam bunlar insana ait sorumluluklar zaten dedigim gibi 5 6 sene bu eğitimleri de alıcam ingilizcesinden almancasına. Hani uzak bir hayal gibi gelse de yapılamayacak seyler degil. Arkadas konusunda da haklısınız ama oyunun parçası bu da. Sosyal becerilerine bakıyor hersey

hid_ibrahim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Halil İbrahim
İlgilendiği Kategoriler
Borsa
çocuğunun hayatı senin mi çocuğunun mu? ilk bunu düşün. çocuğun oldu ve aşırı maruz kalmadan futboldan nefret ediyor. napacaksın?

ibrahimua

80+ Bronze
çocuğunun hayatı senin mi çocuğunun mu? ilk bunu düşün. çocuğun oldu ve aşırı maruz kalmadan futboldan nefret ediyor. napacaksın?
Eski cocugum fln döfmfmdkfmdm saka bi yana bu da dogru. Ama çevresinde ve ailesinde hep sporcular olan kisiler genelde yatkın oluyor spora

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Hocam işin narsist gözüyle bakılan kısmı da bu zaten yabancıların özellikle bazı milletlerin spora daha iyi yatkınlıgı var bu yüzden yurt dısından istiyorum.
Yok neden narsist olsun, biyolojik olarak avantajlı olacaksa çocuk dediğin gibi bazı milletlerden biriyle evlenebilirsin. Ancak Türkiye'de birçok farklı tipten insan var zaten, bahsettiğim gibi burada da illaki birini bulursun, illaki yabancı istiyorsan onu da bulursun.

Aynen böyle bir durum da var, sen şimdi çocuğun hayatını daha doğmadan çiziyorsun ama belki onun fiziksel yatkınlığı olsa da istemeyecek. Sporla uğraşan bir ailede olursa isteme ihtimali yüksek tabi ama istemeyedebilir.

Top Bottom