Neler Yeni

Arctis nova 5 mi logitech g733 hala alınır mı

Neo123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Abdulsamed Ekci
Merhaba 2500 tl bütçem vardı biraz bütçe arttırdım ve logitech g733 almaya karar verdim.Ama birkaç yerde arctis nova gördüm bluetooth bağlantısı filan olduğu için onu da önerdiler g733 kaç yıldır çıkmış bir kulaklık sizce hangisi alınır önerilerinii bekliyorum

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,093
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Merhaba 2500 TL bütçem vardı biraz bütçe arttırdım ve logitech g733 almaya karar verdim.Ama birkaç yerde arctis nova gördüm bluetooth bağlantısı filan olduğu için onu da önerdiler g733 kaç yıldır çıkmış bir kulaklık sizce hangisi alınır önerilerinii bekliyorum
KONUDAN ALAKASIZ
NOVA 1 İM VAR BERBAT BİŞEY HABERİN OLSUN AMA SENİN DEDİĞİN 5, İLLAKİ FARKLAR OLUR AMA BENCE REZİL Bİ SERİ

Neo123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Abdulsamed Ekci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
KONUDAN ALAKASIZ
NOVA 1 İM VAR BERBAT BİŞEY HABERİN OLSUN AMA SENİN DEDİĞİN 5, İLLAKİ FARKLAR OLUR AMA BENCE REZİL Bİ SERİ
G733 Ü de herkes kafası bi tık büyük olanlar almasın dediler benimkide bi tık büyük kafa bandı son seviyedeyken normal kişilerin kafasına oluyor çok kararsızım cloud 2 alıcam ya kablolu

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,093
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
G733 Ü de herkes kafası bi tık büyük olanlar almasın dediler benimkide bi tık büyük kafa bandı son seviyedeyken normal kişilerin kafasına oluyor çok kararsızım cloud 2 alıcam ya kablolu
Hocam bu konularda mağazaya gidip test etmenizi tavsiye ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende nova 1 i iiyi bişey sanıp almıştım ama rezalet çıktı

Top Bottom