Neler Yeni

Xbox Series S mi PC mi?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
.
Series s alma , çöp.. klavye mouse destegi sinirli, kulaklik joyistikten baglamak gerekiyor, oyunda 60 fps ultra ayarda vermiyor upscalling ederek veriyor, performans olarak forza,fifa gibi oyunlarda bu fps ve goruntu kalitesi yeterli, ancak warzone oynarken çimler felan berbat görünüyor, kalite cok yetersiz durumda.. 10k butce ile guzel sistem bulursun biraz arastirma yap forumda da paylaşılıyor.. i

Evet mesela bendede vardi sikildim ama o butcede ya APU alacaksiniz yada ikinci el ki sahsen ben onermiyorum. Ben olsam Series S alirdim.

Hocam ben elimdeki ryzen 5 5500 rx 580 sistemi o civarlara satacağım istersen bir konuşalım

Bende ikiside var pc nin yeri ayrı onun yeri ayrı. Pc yi tercih ederim

5500G lı bir sistem yerine r5 5600+rx 6600 lü bir sistem yapabilirsiniz indirim kovalarsanız.

Apu bilgisayarda en düşük ayarlarda AAA oyunları 40-50 fps oynarsın.
Series s alırsan. Çoğu oyunu sorunsuz ultrada oynarsın. Bi de yanına game pass alırsan tadından yenmez.
Arkadaşlar depremden sonra ev falan kalmadı ortada. Yinede teşekkürler yazılarınız için.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,493
İsim
Diyarhan

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
723
İsim
Abdullah
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
.
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,493
İsim
Diyarhan

kırmızışarapp

80+ Silver
Hocam ben elimdeki ryzen 5 5500 rx 580 sistemi o civarlara satacağım istersen bir konuşalım
Rx 580 10k mi xd
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geçmiş olsun :(

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Hasbi Hamza ÖZCAN
Zaten orta halli Bi laptop un varsa ben de konsol öneririm. Daha uzun ömürlü ve sorunsuz olacaktır. Sadece gamepassla bir yere kadar gidiyor dediğin gibi sıkabilir. Eğer diğer oyunlara verecek biraz paran varsa indirim kovala kap oyunları, uzun süre sıkılacağını da sanmam. Ben rpg severim mesela, sadece adı bilinen skyrim, fallouttan bir iki oyun, rdr2, witcher 3, yakın zamanda çıkacak starfield yüzlerce hatta rahat binlerce saat götürür. Ki bunlara sevmediğim izometrik ya da safi diyalog Hard rpg kileri atmadım bile. Tabi şunu da söylemek lazım, gerçekten çoğu oyunların grafikleri çok iyiyken denk geldiğim 1 2 tane oyunda çok kötü, yine çoğu oyun çok akıcıyken denk geldiğim 1 2 tane resmen kasıyor gibiydi. Tabi oynayınca yarım saat alışmıştım ama durum da bu. Fakat bu nadir yaşanan olay genelde adı sanı pek duyulmamış bağımsız oyunlarda oluyor. Ben konsol tavsiye ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar depremden sonra ev falan kalmadı ortada. Yinede teşekkürler yazılarınız için.
Çok geçmiş olsun dostum, görmemiştim cevap yazdım kusura bakma.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
988,261
Üyeler
156,304