Neler Yeni

Yardım Hp victus laptop bakım sonrası sıcaklıklar aynı

Shourd

80+ Silver
evet arkadaşlar laptopum garantideki bakımdan geldi ama bi sorun var işlemci sıcaklığı düştü ekran kartı halen yüksek derecelerde ne yapıcam? acaba sadece işlemci macununu mu değiştiler onu düşünüyorum

Son düzenleme:

Shourd

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Shourd

80+ Silver

Shourd

80+ Silver
64 olması normal değil bence ilk başta tam gücünü kullanmıyordur
hayır kulanıyordu benim ekran kartım ortalama güçte bi kart maks 50w çekebiliyor ondan çok ısınmıyordu

As_tr_a

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ömer Murat YILDIZ
İlgilendiği Kategoriler
Bİlgisayar parçaları,çevre donanımları ve teknolojiler
78 e kadar gördüm oyunda
gayet normal laptop için
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayır kulanıyordu benim ekran kartım ortalama güçte bi kart maks 50w çekebiliyor ondan çok ısınmıyordu
kral hayır kullanıyordu demen için aynı oyunda aynı ayarlarda hatta tamamen aynı durumda bir test yapman lazım o kdar çok faktör var ki 1 yada 2 tane ayarı değiştirmişsindir sıcaklık artar

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
osman fırat
evet arkadaşlar laptopum garantideki bakımdan geldi ama bi sorun var işlemci sıcaklığı düştü ekran kartı halen yüksek derecelerde ne yapıcam? acaba sadece işlemci macununu mu değiştiler onu düşünüyorum
hp kendisi termal macun bakımı yapıyor yoksa sen kendin mi yaptırdın ve 50w demişsin benim laptopta hp ekran kartım 60w versiyon oyundan oyuna göre değişiyor bende de sıcaklıklar bide oyunlardaki güncellemelerinde etkisi var

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,097
İsim
Lokman Doğan
bakımı kim yaptı ?

Shourd

80+ Silver
bakımı kim yaptı ?
hp servisi garantiye yoladım 1-2 saat önce arayıp aşırı detaylı bakım isteği yoladım ekran kartına yapmışlar mı öğrenömek için

hp kendisi termal macun bakımı yapıyor yoksa sen kendin mi yaptırdın ve 50w demişsin benim laptopta hp ekran kartım 60w versiyon oyundan oyuna göre değişiyor bende de sıcaklıklar bide oyunlardaki güncellemelerinde etkisi var
hp yaptı bakıma yoladım

gayet normal laptop için

kral hayır kullanıyordu demen için aynı oyunda aynı ayarlarda hatta tamamen aynı durumda bir test yapman lazım o kdar çok faktör var ki 1 yada 2 tane ayarı değiştirmişsindir sıcaklık artar
genel olarak oyunların çoğunda böyle

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,097
İsim
Lokman Doğan

Shourd

80+ Silver
hp bakım yapıyor mu ? ücretsiz mi
benim de hp laptobum var detaylı anlatırsan ben de gönderebilirim
evet yapıyorlar benim hp victus laptum var alalı 11 ay oldu garanti kapsamında oluyor ücret ödemedim bedavaya gitti geldi ben müşteri hizmetlerini arayıp yoladım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,148
Üyeler
156,439
Son üye
biryazarkalemi
Top Bottom