Neler Yeni

Çözüldü✓ İtopya kutusu açılmış monitör göndermiş.

fthckmk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
M. fatih çakmak
Instagram
fatihcakmmak
240530135105117335 sipariş numaralı AOC 23.8" 24G4X 180Hz 0.5ms HDMI DP G-Sync AdaptiveSync HDR10 FHD Fast IPS Gaming Monitörü kargodan bu gün teslim aldım.

Monitörün kutusunun kenarında ufak bir yırtık vardı. İçinde koruyucu olduğunu bilerek önemsemedi. Kutunun güvenlik bandını açtığımda kutu içeriği dağınık poşetleri sanki önceden açılmış gibiydi. Bende hiç ellemeden müsteri hizmetlerini aradım. Ürünü bu gün kargoya verecegim. Bulunduğum ilceye kargo 5 günde geldi. 5 günde geri gitmesi sürer incelenmesi ve geri gönderilmesi derken nerden baksanız benim en az 3 haftam gidiyor.

İtopya nasıl oluyorda kutusu açılmış bir monitör gönderebiliyor ve tekrardan güvenlik bandını hiç bir şey olmamış gibi yapıştırıyor.
20240604_130041.jpg
20240604_125935.jpg
20240604_125948.jpg
20240604_125955.jpg

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,938
İsim
Hacı
İade üründür.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,111
İsim
.
240530135105117335 sipariş numaralı AOC 23.8" 24G4X 180Hz 0.5ms HDMI DP G-Sync AdaptiveSync HDR10 FHD Fast IPS Gaming Monitörü kargodan bu gün teslim aldım.

Monitörün kutusunun kenarında ufak bir yırtık vardı. İçinde koruyucu olduğunu bilerek önemsemedi. Kutunun güvenlik bandını açtığımda kutu içeriği dağınık poşetleri sanki önceden açılmış gibiydi. Bende hiç ellemeden müsteri hizmetlerini aradım. Ürünü bu gün kargoya verecegim. Bulunduğum ilceye kargo 5 günde geldi. 5 günde geri gitmesi sürer incelenmesi ve geri gönderilmesi derken nerden baksanız benim en az 3 haftam gidiyor.

İtopya nasıl oluyorda kutusu açılmış bir monitör gönderebiliyor ve tekrardan güvenlik bandını hiç bir şey olmamış gibi yapıştırıyor. Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
İsterse 3 senen gitsin reis gönder gitsin bu ilk değil 3 hafta dediğin nedir içine sinecekmi bunu kullanmak ?

Farway

80+ Silver
Kendi bantları var yapıştırıyorlar. Resmi satıcıların kutuyu açmaya kadar yetkileri var dostum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama bu iade ürün o yüzden yolla

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Eray
ben her şeyi amazondan ve amazonun satıcı olmasına o kadar dikkat ediyorum ki şöyle şeyler yaşamamak için başım bir kere ağrımadı bu yüzden daha fazla para vereyim şöyle senaryo ile karşılaşmiyayim iade konusundan felan

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Emirhan Mamiş

İtopya nasıl oluyorda kutusu açılmış bir monitör gönderebiliyor ve tekrardan güvenlik bandını hiç bir şey olmamış gibi yapıştırıyor. Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Bak işte ya bende bu ürüne bakiyodum 🥲

fthckmk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
M. fatih çakmak
Instagram
fatihcakmmak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Geri göndermeye gidiyorum şuanda. Tabikide kullanılmış ürün istemiyorum diye itopyaya güvenerek aldım ürünü ama böyle bir firma bunu yapıyorsa biz internetten hiç ürün alamayacakmıyız.

dostveviski

80+ Bronze
firma cayma hakkıyla iade edilmiş ürünü ne yapacak çöpe mi atacak? Monitoru test edip(ölü piksel vs), ekranda parmak izi filan yoksa kullansaydın keske

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4

Görüntü buysa ürün sıfır.

fthckmk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
M. fatih çakmak
Instagram
fatihcakmmak
Görüntü buysa ürün sıfır.
Görüntü bu evet fakat her açıdan çekmeden kutuyu açtım. Kutuyu açtıktan sonra diğer fotoğraflarla karşılaştım. O poşetler nasıl o hale geldi peki ? Özellikle son fotoğraftan dolayı iade ettim panele hiç dokunmadım. O poşet o şekilde bana geldi.

Top Bottom