Neler Yeni

Sizce iyi bir sistem mi ?

BurakBek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Burak
Arkadaşlar sorum şu bi Mönitör aldım fakat aldığım Mönitörün kötü olduğunu söylüyorlar Mönitör den anlayanlara özelikle aldığım Mönitör sizce kötümüdür ? Birde ryzen 5 7600 sisteme rtx 4060 ekran kartı aldım oyunlarda beklediğim performansı alamadım şöyle iza edim days gone red dead redemption 2 ultra da 70 ve üzeri fps veriyor bilen bilir oyun ayarlarında ölçeklendirmeyi fuul çektiğim de 30 40 fps oluyor sizce ryzen 5 7600 sisteme kötü bir seçenek mi yaptım rtx 4060 alarak
20240605_093419.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Screenshot_20240605-094712_Samsung Internet.jpg
bu arada ekran kartım da bu ben 13.500 TL almıştım indirimde

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Utku Eymen Tahsin Alper
Monitör çok iyi de değil bir çok şikayet var hakkında bütçeni verirsen sana daha güzel veya f/p ürün bulabilirim

Tejaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Teja
Monitörü bedava verseler kulanmam satarım

BurakBek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valla çoktan aldım monitörü umarım dediğiniz gibi kötü performans sağlamaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yalın Yüksel Yapıcı
Arkadaşlar sorum şu bi Mönitör aldım fakat aldığım Mönitörün kötü olduğunu söylüyorlar Mönitör den anlayanlara özelikle aldığım Mönitör sizce kötümüdür ? Birde ryzen 5 7600 sisteme rtx 4060 ekran kartı aldım oyunlarda beklediğim performansı alamadım şöyle iza edim days gone red dead redemption 2 ultra da 70 ve üzeri fps veriyor bilen bilir oyun ayarlarında ölçeklendirmeyi fuul çektiğim de 30 40 fps oluyor sizce ryzen 5 7600 sisteme kötü bir seçenek mi yaptım rtx 4060 alarak Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntülebu arada ekran kartım da bu ben 13.500 TL almıştım indirimde
Aynı monitörün 24lük 24g4x modelinin yabancı inceleme videolarını izlemiştim. Genel olarak beğeniyolar o videolardan da srgb ms değerlerini falan görebilirsin. Ne kadara aldın bilmiyorum ama 24g4x şu an itopya da 4600tl bence bu fiyata alınabilir. Bizim ülkemizde genel olarak hiçbir şey beğenmeme sorunu var. İnşallah sorunsuz gelir monitörün güle güle kullan.

BurakBek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı monitörün 24lük 24g4x modelinin yabancı inceleme videolarını izlemiştim. Genel olarak beğeniyolar o videolardan da srgb ms değerlerini falan görebilirsin. Ne kadara aldın bilmiyorum ama 24g4x şu an itopya da 4600tl bence bu fiyata alınabilir. Bizim ülkemizde genel olarak hiçbir şey beğenmeme sorunu var. İnşallah sorunsuz gelir monitörün güle güle kullan.
Teşekkürler dostum Mönitörü 5200 TL aldım bu konuda haklısın beğenmeme sorunu var ülkemizde ben kendi adıma konuşuyorum benim için önemli olan fiyat performans malum ekonomi sıkıntılardan dolayı

exthalex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
metin arda
knk 40 fps civarı aldığını söylüyorsun fakat
Arkadaşlar sorum şu bi Mönitör aldım fakat aldığım Mönitörün kötü olduğunu söylüyorlar Mönitör den anlayanlara özelikle aldığım Mönitör sizce kötümüdür ? Birde ryzen 5 7600 sisteme rtx 4060 ekran kartı aldım oyunlarda beklediğim performansı alamadım şöyle iza edim days gone red dead redemption 2 ultra da 70 ve üzeri fps veriyor bilen bilir oyun ayarlarında ölçeklendirmeyi fuul çektiğim de 30 40 fps oluyor sizce ryzen 5 7600 sisteme kötü bir seçenek mi yaptım rtx 4060 alarak Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntülebu arada ekran kartım da bu ben 13.500 TL almıştım indirimde
dostum 4060 saf güçte berbat alanların çoğu dlss gibi teknolojilerden dolayı alıyor dlss 3.0 teknolojisini açıp rdr 2 girmeyi dene fpsin 100 lere ulaşacağını düşünüyorum

Top Bottom