Neler Yeni

3300 TL ye LG 144hz alınır mı?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,987
İsim
uwu

Vatandan bunu aldım bu arada.
H.o Ben şahsi olarak kullanıyorum memnunum umarım sorunsuz bir şekilde kullanırsınız
memnun musunuz?

zalfo430

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Arda Yılmaz
memnun musunuz?
Gayet iyi. Asansörü biraz daha aşağı inse daha güzel olurdu başka eksi yok gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

H.o Ben şahsi olarak kullanıyorum memnunum umarım sorunsuz bir şekilde kullanırsınız
Monitörü hangi modda kullanıyorsunuz ? Ben fps'e aldım renkler canlı ama daha iyi olabilirdi belki bir ayarı açmamışımdır yada monitörün kapasitesi bu.

Serkan0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Serkan Kalaycı
@zalfo430 @SadeceBirisi.
Gayet iyi. Asansörü biraz daha aşağı inse daha güzel olurdu başka eksi yok gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Monitörü hangi modda kullanıyorsunuz ? Ben fps'e aldım renkler canlı ama daha iyi olabilirdi belki bir ayarı açmamışımdır yada monitörün kapasitesi bu.
hocam memnun musunuz nasıl monitör bende almayı düşünüyorum bugün önerir misiniz

zalfo430

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Arda Yılmaz
@SadeceBirisi. Hocam ekstra olarak ekran kartından renk ayarı yaptınız mı monitöre? Ya da yapmaya gerek var mı? Bana renkler bir tık renksiz soluk gibi geliyor. Monitörü kendi otomatik ayarlarından FPS modunda kullanıyorum.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,987
İsim
uwu
@SadeceBirisi. Hocam ekstra olarak ekran kartından renk ayarı yaptınız mı monitöre? Ya da yapmaya gerek var mı? Bana renkler bir tık renksiz soluk gibi geliyor. Monitörü kendi otomatik ayarlarından FPS modunda kullanıyorum.
1717614890641.png

rts ve fast modda

Top Bottom