Neler Yeni

🔥İndirim Ajazz AK680 500TL+VERGİ(₺640)

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,003
İsim
Abdullah Aydoğdu
F1 F2 F3 tuşları olsaydı alırdım :(

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Arnold Ciwardagexer
Klavyenin switchleri "Drinkey" marka haberiniz olsun. Aldığım 2 hafta içinde 3 tuşu bozuldu.

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,116
İsim
Draq123
Klavyenin switchleri "Drinkey" marka haberiniz olsun. Aldığım 2 hafta içinde 3 tuşu bozuldu.
Ben uzun süre kullanıyorum orjinal ajazz satıcıdan aldım 600tl ye bi sıkıntı olmadı şuana kadar hangi satıcıdan aldınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

Klavyeden acayip memnunum küçük diye steelseriesden geçtim steelseries kafam kadardı masada rahatsız etti 2.5 kat fiyat farkı olmasına rağmen biri at biri eşşek diyemem hatta ajazzdan bi tık daha çok hoşlandım güzel kavye tavsiye ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Rows official
Bildiğim kadarıyla klavye markası Ajazz. Bu markanın kendi switchleri var, ve onları kullanıyor diye biliyorum. Yani klavye Switch i Ajazz marka olması gerek daha önce öyle okumuştum

Ben uzun süre kullanıyorum orjinal ajazz satıcıdan aldım 600tl ye bi sıkıntı olmadı şuana kadar hangi satıcıdan aldınız

Klavyeden acayip memnunum küçük diye steelseriesden geçtim steelseries kafam kadardı masada rahatsız etti 2.5 kat fiyat farkı olmasına rağmen biri at biri eşşek diyemem hatta ajazzdan bi tık daha çok hoşlandım güzel kavye tavsiye ederim
Hocam sizinki hangi Switch?

opaet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Eren kaya
Geceleri tuşlar gözükmüyor diye biliyorum böyle olmasaydı alırdım

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,116
İsim
Draq123
Bildiğim kadarıyla klavye markası Ajazz. Bu markanın kendi switchleri var, ve onları kullanıyor diye biliyorum. Yani klavye Switch i Ajazz marka olması gerek daha önce öyle okumuştum

Brown

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Arnold Ciwardagexer

Yanlış bilgi, klavyeyi alan birinden rica ederseniz size gösterir switchin markasını.

Bu linkten almıştım lakin benim yaşadığım sorun sizde olmayabilir şans işi neticede. Sadece bilgilendirme amaçlı yazdım.

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,692
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Sarı sitedeki ikinci ellerinden bile iyi fiyat. Bu fiyata gerçekten en iyilerden.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Lebensmude Ex
Ben daha önceden almıştım yani iyi değil o kadar gamepower var fn tuşları da var Türkçe de RGB de bundan kat kat iyi 700 küsur liraydı buna vermek yerine onu almak daha iyi şu an bu klavyeyi kullanıyorum yay sesi gelmeye başladı alt tuşu silindi typc yerinde hafif oynama var alalı 1 2 ay olmuştur bence değmez

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Ömer Faruk

bende Ajazz Ak871 var switch markası Ajazz.

agrofea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
kerem
bedava bu fiyata bende 893tl gözüküyor ilk kullanıcı olmadığım için.

daha önce siyah anahtar kullandım ajazz 3 yıl sorunsuz bt dan ama sonra ağır olduğu için kahverengi anahtar reddragon aldım geçen yıl 1200tl di. tek farkı her tuşta rpg var gereksiz. bt 2,4 bağlantısı var. kırmızı ve kahverengi dışında alınmaz

daha önce siyah anahtar kullandım ajazz 3 yıl sorunsuz bt dan ama sonra ağır olduğu için kahverengi anahtar reddragon aldım geçen yıl 1200tl di. tek farkı her tuşta rpg var gereksiz. bt 2,4 bağlantısı var. kırmızı ve kahverengi dışında alınmaz

bendekiler kablosuz ve ışıklı.

Crespo27

80+
AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın!
498,71TL 75%OFF | AK680 kablolu mekanik klavye dubleks Keycaps 68 tuşları tüm tuşlar sıcak değiştirilebilir özel mekanik klavye karışık renk aydınlatma
Bu klavyenin Red Switch olanini aldım , bu beyaz modeli yeni çıkmış uzun süredir bu klavyeyi takip ediyorum, bir çok özelliği var hotswap vs. Gibi isteyen olursa alabilir. Birde bir şey sorucam bu Tea Switch nedir ilk defa duydum ?
rk 61 mı bumu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,422
Üyeler
156,328
Son üye
xDuezyYT
Top Bottom