Neler Yeni

Tyt nası geçti arkadaşlar.

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
442
İsim
alperen taha demir
Bence sosyali zordu
Feninde orjinal güzel sorular vardı
Matematiği biraz zaman alıyodu
Türkçe klasik ösym türkçesiydi

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emir Yılmaz
Bence sosyali zordu
Genel Olarak Çok İyi Ancak Sınav Kitapçık Numarasını Kodlamayı Unuttuğum İçin Öncelik Derdim O

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emir Yılmaz
geçmiş olsun hocam
Cimerde Şöyle Bir Metin Var

Sayın ilgili,

Salon görevlileri tarafından adaya dağıtılan kitapçık üzerinden çıkarılarak salon tutanağına yapıştırılan “karekod etiketi” uygulamasıyla, adayların sınavda kullandığı soru kitapçığı ve cevap kağıdı eşleştirilmesi ile cevap kağıdına soru kitapçık kodunu hatalı/eksik kodlayan ya da kodlamayı unutan adayların mağduriyetlerinin giderilmesi amaçlanmaktadır. Bu doğrultuda, başkanlığımız tarafından uygulanan sınavlarda kendi adına düzenlenen cevap kağıdını/kağıtlarını kullanan adayların, cevap kağıdı ve soru kitapçığı üzerinde doldurmaları gereken alanlardaki bilgileri hatalı/eksik yazmaları durumunda gerekli inceleme ve değerlendirme başkanlığımız tarafından yapılmaktadır.

Bilgilerinize sunulur.

ÖSYM başkanlığı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
KAAN ŞAHİN
Bence sosyali zordu
türkçe kısmında zamanı iyi yönetemediğim için matematikten 9-10 boşum var iyi yönetseydim hiç boşum kalmazdı muhtemelen

Light

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Arda Yıldırım
Zaman sıkıntı olmasa yapılabilecek bi sınavdı. Matematik kolay olduğundan yığılma olur diye düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
KAAN ŞAHİN
Cimerde Şöyle Bir Metin Var

Sayın ilgili,

Salon görevlileri tarafından adaya dağıtılan kitapçık üzerinden çıkarılarak salon tutanağına yapıştırılan “karekod etiketi” uygulamasıyla, adayların sınavda kullandığı soru kitapçığı ve cevap kağıdı eşleştirilmesi ile cevap kağıdına soru kitapçık kodunu hatalı/eksik kodlayan ya da kodlamayı unutan adayların mağduriyetlerinin giderilmesi amaçlanmaktadır. Bu doğrultuda, başkanlığımız tarafından uygulanan sınavlarda kendi adına düzenlenen cevap kağıdını/kağıtlarını kullanan adayların, cevap kağıdı ve soru kitapçığı üzerinde doldurmaları gereken alanlardaki bilgileri hatalı/eksik yazmaları durumunda gerekli inceleme ve değerlendirme başkanlığımız tarafından yapılmaktadır.

Bilgilerinize sunulur.

ÖSYM başkanlığı.
O zaman sorun olmaz hocam. tyt bitti simdi sıra ayt de

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
442
İsim
alperen taha demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası