Neler Yeni

45k ya alinabilcek en mantikli hersey dahil sistem

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert
Genelde sadece fps oyunlari oynicam valo cs2 veya fortnite gibi yayin da acmak istiyorum buna gore bi sistem almak istiyorum monitor olarak 240hz tercihimdir fps oynicagim icin sizin fikirlerinizi bekliyorum benim sectigim sistem budur

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ted Lasso
Geri kalan ürünleri çok bilemem ancak sistem önerisi olarak bunu verebilirim.

Ekler

• 1717859213058.png
    1717859213058.png
    56.2 KB · Hit: 40

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
619
İsim
Mirhan Yalçın
Geri kalan ürünleri çok bilemem ancak sistem önerisi olarak bunu verebilirim.
Adam monitör alsa parası kalmıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Genelde sadece fps oyunlari oynicam valo cs2 veya fortnite gibi yayin da acmak istiyorum buna gore bi sistem almak istiyorum monitor olarak 240hz tercihimdir fps oynicagim icin sizin fikirlerinizi bekliyorum benim sectigim sistem budur
Hocam 4-5kya monitör çekersiniz 5kya diğer ekipmanları dizebilecekseniz 35kya sistem önerebilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Adam monitör alsa parası kalmıyor

Hocam 4-5kya monitör çekersiniz 5kya diğer ekipmanları dizebilecekseniz 35kya sistem önerebilirim
Olabilir olmadi birazcik butceyi arttiririm 35k onerebilirsin

egecabbar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
804
İsim
Ege
Yerinde olsam r5 5600 + 4060Ti sistem 25k + İlla 240hz istiyorsan 7k 8k civarına bir şey bulup alırsın. Kalan 10k parayla mouse tutuş şekline bağlı olarak sora v2 falan çekebilirsin yanına akko 5075b klavye çekeriz + cloud 3 alırız.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,460
İsim
Emir
monıtor ve mouse pad böyle değişebilir ek olarka o mouse alınmaz o fiyata daha iyileri var ekstra konu açılırsa daha iyi olur sizin için.Bu arada sistemi şu an da almayın fiyatlar düşüyor ondan dolayı briaz bekleyın derım

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
monıtor ve mouse pad böyle değişebilir ek olarka o mouse alınmaz o fiyata daha iyileri var ekstra konu açılırsa daha iyi olur sizin için.Bu arada sistemi şu an da almayın fiyatlar düşüyor ondan dolayı briaz bekleyın derım
Mouse olarak ne olabilir net cevap verirsen sevinirim

Su yurt disindan olanlari bahsediyosan istemiyorum garantisi fln olmuyo diye biliyorum

Yerinde olsam r5 5600 + 4060Ti sistem 25k + İlla 240hz istiyorsan 7k 8k civarına bir şey bulup alırsın. Kalan 10k parayla mouse tutuş şekline bağlı olarak sora v2 falan çekebilirsin yanına akko 5075b klavye çekeriz + cloud 3 alırız.
Sistem onerebilirmisin hem degin sistem ddr4 uzun omurlukde ddr4 mantiklimidir?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,439
Üyeler
156,328
Son üye
herzog
Top Bottom