Neler Yeni

🔥İndirim 14.599 TL Samsung Odyssey Neo G7 LS43CG700NUXUF 4K 144 HZ UHD VA

poqovic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Burak ER
Çok kötü ve fiyat aşırı yüksek

seyfx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Seyfullah
Aynı monitörü kullanıyorum bu kötülük olayı fazla abartılıyor. Bunu alan kişinin zaten fps oynama niyeti olmamalı , hikayeli oyunlarda da ips i üçe beşe katlar kalite olarak. Ghosting biraz var hatta hızlı mouse hareketinde belli oluyor ama dediğim gibi hikayeli oyunlarda ve içerik tüketmede kullanacaksanız fark etmiyorsunuz. Bu fiyata çok iyi bir seçenek , bu boyutta mini led başka herhangi bir monitör bulabileceğini sanmam , 15 bin için de elimde olmasa alırdım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim setupım bu şekilde sadece netflix youtube ve hikayeli oyun için açıyorum bu monitörü, böyle bi niyetle alıyorsan hiç düşünme bence

Ekler

• 20240513_204056.jpg
    20240513_204056.jpg
    2.7 MB · Hit: 244

eyyup.cbn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eyyüp
Aynı monitörü kullanıyorum bu kötülük olayı fazla abartılıyor. Bunu alan kişinin zaten fps oynama niyeti olmamalı , hikayeli oyunlarda da ips i üçe beşe katlar kalite olarak. Ghosting biraz var hatta hızlı mouse hareketinde belli oluyor ama dediğim gibi hikayeli oyunlarda ve içerik tüketmede kullanacaksanız fark etmiyorsunuz. Bu fiyata çok iyi bir seçenek , bu boyutta mini led başka herhangi bir monitör bulabileceğini sanmam , 15 bin için de elimde olmasa alırdım.

Benim setupım bu şekilde sadece netflix youtube ve hikayeli oyun için açıyorum bu monitörü, böyle bi niyetle alıyorsan hiç düşünme bence
Çok teşekkür ederim ps 5 için alacağım

Çok teşekkür ederim ps 5 için alacağım

Pycoue

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
791
İsim
Ben bilmem abdullah dayi bilir
İlgilendiği Kategoriler
Laptop , pc toplama ve diger donanim konulariyla ilgileniyorum

eyyup.cbn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eyyüp
Bütçeniz nedir bence daha iyisini bulabilirsiniz
Bütçe sorun değil hocam

Bütçeniz nedir bence daha iyisini bulabilirsiniz
Asus 4k 240 hz bakıyordum da stokta yok alternatif bir şey arıyordum bende aşırı en fazla 40.000 tl lik 15000 tl görünce iyi gibi geldi ps5 zaten 4 k da 120 hz en fazla destekliyor bu yüzden istettim bunu iptal mi etsem

Fantastiktürk

80+ Bronze
Neo G7 özel bir VA. Hem en hızlıları kadar olmasa da IPS kadar hızlı hem VA kontrastı hem MiniLED. Ama yazılimsal sıkıntılari vardı en son diye hatırlıyorum.

Bu model 4K, 43 inç değil mi? Nasıl 15K? Ben bir şeyi mi kaçırıyorum?

Duvar kağıdinı paylasir misiniz hocam

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
568
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Bütçe sorun değil hocam

Asus 4k 240 hz bakıyordum da stokta yok alternatif bir şey arıyordum bende aşırı en fazla 40.000 TL lik 15000 TL görünce iyi gibi geldi ps5 zaten 4 k da 120 hz en fazla destekliyor bu yüzden istettim bunu iptal mi etsem
Bence oled yada mini led almalısınız bütçenizde çok sıkıntı yoksa daha fazla zevk alırsınız oyunlarda vb

Bütçe sorun değil hocam

Asus 4k 240 hz bakıyordum da stokta yok alternatif bir şey arıyordum bende aşırı en fazla 40.000 TL lik 15000 TL görünce iyi gibi geldi ps5 zaten 4 k da 120 hz en fazla destekliyor bu yüzden istettim bunu iptal mi etsem
Hangi uzaklıkta oynayacaksınız tv gibi uzaktan kullanacaksanız ona göre de öneri yapabilirim

Tv gibi kullanacaksanız

Son düzenleme:

eyyup.cbn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eyyüp
Bence oled yada mini led almalısınız bütçenizde çok sıkıntı yoksa daha fazla zevk alırsınız oyunlarda vb

Hangi uzaklıkta oynayacaksınız tv gibi uzaktan kullanacaksanız ona göre de öneri yapabilirim

Tv gibi kullanacaksanız
Hocam odam için alacağım hem pc hem ps bağlarım

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
568
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Hocam odam için alacağım hem pc hem ps bağlarım
Dediğim gibi çok büyük olmaz derseniz bu televizyonu alabilirsiniz bence yada en son vatan bilgisayarda çok oled monitör çesidi görmüştüm bulunduğunuz şehirde vatan bilgisayar varsa arayıp varsa gidip orada deneyimleyebilirsiniz bizim buradaki vatanda 4,5 cesit vardı

Top Bottom