Neler Yeni

Ekran kartı beyaza boyanır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Şafak aykan
Tüm kasayı yeniledim nerdeyse ve sadece bu ekran kartı kaldı fakat ben memnunum ekran kartımdan ve boyamak istiyorum. Mümkünmüdür ?
Ekran kartı modeli;
Asus rog strix rx6700xt

Ekler

• IMG_20240609_000906.jpg
    IMG_20240609_000906.jpg
    2.7 MB · Hit: 39
Boyanır ama dikkatli olucaksan. Ve sökmeden takmadan iyi anlıyorsan

EsdeathSama

80+ Bronze
Bence uğraşa değmez ve bilmiyorsanız elinizde kalabilir. Beyaz modelle takas veya satıp sıfırını almak daha risksiz

Bence uğraşa değmez ve bilmiyorsanız elinizde kalabilir. Beyaz modelle takas veya satıp sıfırını almak daha risksiz
Aslında uğraşılabilir. Zevkli bir şey yani. Sadece kartı söküp kasetleri boyayacak spreyle. Üstüne bir de cila döker. 1,2 gün ekran kartını kullanmaz. Sonrasında kasaya takıp çalıştırdığında iyiki boyamışım der

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Şafak aykan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Haklısın daha risksiz ama 2. El ekran kartı piyasası herşeyden riskli o yüzden sıfır ekran kartı almak gerekir ve pahalılar

Thadox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Tx
Tüm kasayı yeniledim nerdeyse ve sadece bu ekran kartı kaldı fakat ben memnunum ekran kartımdan ve boyamak istiyorum. Mümkünmüdür ?
Ekran kartı modeli;
Asus rog strix rx6700xt
Colorful ekran kartıyla beraber fırça ve boya da vermişti müşteriler boyasın diye. Yani eğer düzgün sökebilir ve tekrar montajlayabilirsen hiç bir sorun olmaz. Söküp montajlaması da çok basit zaten 1 - 2 video izlesen yeter. Ama yerinde olsam düz beyaza boyamak yerine kendi yorumumu katarak güzel beyaz bir kart elde ederdim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Şafak aykan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Colorful ekran kartıyla beraber fırça ve boya da vermişti müşteriler boyasın diye. Yani eğer düzgün sökebilir ve tekrar montajlayabilirsen hiç bir sorun olmaz. Söküp montajlaması da çok basit zaten 1 - 2 video izlesen yeter. Ama yerinde olsam düz beyaza boyamak yerine kendi yorumumu katarak güzel beyaz bir kart elde ederdim.
Teşekkürler verdiğin bilgi için.
Biraz yorumumu katar atarım ben renk. Elim spray boyayla birşeyler boyamaya yatkın zaten

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
952,971
Üyeler
150,189
Son üye
deLary
Top Bottom