Neler Yeni

[SORUN ÇÖZÜLDÜ]

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Ryzenx

80+
sınava girdiyse kitapçığını kodlamak zorunda , onun yaptırımı ne olur bilemem ama normalde tercih yapmadığı sürece obp gelecek yıl düşmez
işte sadece men ve obp den sorun çıkmasın başka sorun yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bazen hocalar falan giriyor onlarda kodlama yapmıyorlar sorun olmuyor herhalde. sadece rapor tutulması sorun oldu

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
342
İsim
uğur demirel
Bu gün sınav çıkışı arkadaşımla konuştum. O özellikle sınav kitapçık numarasını ve cevapları kodlamamış gelecek sene hazırlanacağı için. Gözetmende görünce niye kodlamıyorsun sonra bize hesap soruyorlar demiş. O da bu sene zaten gitmeyeceğini ve özellikle yaptığı söylemiş. Gözetmen sınavda özellikle optik formu ve kitapçık numarasını kodlamadığını rapor edeceğim demiş. Burdan kötü bir şey çıkar mı? Seneye obp kırılması veya men cezası vs. Bende bu gün sınava girdim kitapçık üstünde kitapçık numarasını kodlamanın sorumluluğu size aittir yazıyordu. Not: arkadaşım kitapçık üzerinde “kitapçık numaramı doğru kodladım” yerine de imza atmış. Bu da sorun olur mu? Sadece bu sınav geçersiz sayılıp. Önüzmüzdeki senede yada ondan sonrakilerde hiçbir sorun çıkmazsa onun için sorun yok
dogrumu bilmiyorum

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,349
İsim
Kerem Çavuş
işte sadece men ve obp den sorun çıkmasın başka sorun yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bazen hocalar falan giriyor onlarda kodlama yapmıyorlar sorun olmuyor herhalde. sadece rapor tutulması sorun oldu
Rehber öğretmenine vb tutanak tutulmasının bir yaptırımı var mı onu sor en mantıklısı

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom