Neler Yeni

Bu https://www.youtube.com/results?search_query=donan%C4%B1m+ar%C5%9Fivi videoda ki kasa da neden bu kadar fiyat farkı var

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Deniz Çelen
Geçenlerde donanım arşivinin bu harika videosunu izliyordum
daha yeni yks döneminden çıktığım için yeni bir bilgisayar alıcam ve ne alıcağım konusunda bana çok iyi bir yardımcı oldu. Ama aşırı ucuz geldi gözüme tabii ki video başlığında da fiyat performans yazıyor ancak benim mantığıma oturmadı bende aynı donanımlarla itopya da kendim bir daha topladım kasayı ve arada 10000 tl lik bir fark oluştu bunun bunu sebebi sadece iş birliği ve hazır bir kasa olması mı lütfen biri beni aydınlatsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
berke can
kardesim bn aynı kasayı sana 35 bine satayım 30k da ucuz bence 20k da ucuz adam size napsın anlamadım ucuz olunca ucuz pahalı olunca pahalı neyse 35k at bana ben gonderıcem aynısını

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Deniz Çelen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kardesim bn aynı kasayı sana 35 bine satayım 30k da ucuz bence 20k da ucuz adam size napsın anlamadım ucuz olunca ucuz pahalı olunca pahalı neyse 35k at bana ben gonderıcem aynısını
Benim zaten böyle f/p kasaya hiç bir lafım yok sadece dediğim gibi kafama yatmadı bu olay ve neden 25bine alabilecekken senden 35 bine alayım?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,687
Üyeler
146,776
Son üye
Ali2000
Top Bottom