Neler Yeni

Sapphire Pulse RX 7700XT vs GIGABYTE Radeon RX 7700 XT GAMING OC

Xearty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Barkın Tezel
işlemcide hava soğutma var ama aşırı geniş değil. kasanın tasarımı çok hoşuma gitmedi, ortada ki kısım çok benlik değil. 4500 lira bütçelere başka psulu kasalar biliyor musun?
beyazıda aşırı iyi ve şuan indirimde

asus tufflarda var bence bunlarda güzel

böyle full camlar var kasa içinde bişeler yapıcaksan baya iyi duruyo hem daha geniş fiyatı düşük fanları kaliteli olmaya bilir kasa fiyatı düşük zaten fanları değiştirip kaliteli bişe alabilirsin 4500 tl lere gelir yine beyaz istiyorsan rampagede beyaz modeli var oda ucuz büyük ihtimal aynı şekilde fanları kötüdür

böyle full camlar var kasa içinde bişeler yapıcaksan baya iyi duruyo hem daha geniş fiyatı düşük fanları kaliteli olmaya bilir kasa fiyatı düşük zaten fanları değiştirip kaliteli bişe alabilirsin 4500 TL lere gelir yine beyaz istiyorsan rampagede beyaz modeli var oda ucuz büyük ihtimal aynı şekilde fanları kötüdür
yok hocam deepcool gibi psu içinde olan kasalardan bahsediyorum. kasa +psu için para limitim 4500-4800 arası çünkü

Xearty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Barkın Tezel

böyle full camlar var kasa içinde bişeler yapıcaksan baya iyi duruyo hem daha geniş fiyatı düşük fanları kaliteli olmaya bilir kasa fiyatı düşük zaten fanları değiştirip kaliteli bişe alabilirsin 4500 TL lere gelir yine beyaz istiyorsan rampagede beyaz modeli var oda ucuz büyük ihtimal aynı şekilde fanları kötüdür
ama bunlarda psu yok onu ayrı alıcaksın haberin olsun

Xearty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Barkın Tezel
yok hocam deepcool gibi psu içinde olan kasalardan bahsediyorum. kasa +psu için para limitim 4500-4800 arası çünkü
o fiyatlarda ala bileceğin en fp deepcool var
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu var ama çok kalitesiz önermem

bu fiyatlarda kalmamış bence deepcool al önündeki parça soğutma konusunda sorun yaratmıyor yada bütceni arttırman gerekiyor

Son düzenleme:

bu fiyatlarda kalmamış bence deepcool al önündeki parça soğutma konusunda sorun yaratmıyor yada bütceni arttırman gerekiyor
Xpg K Mesh Kyber 750W 80+ Gold bu nasıldır

Xearty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Barkın Tezel
Xpg K Mesh Kyber 750W 80+ Gold bu nasıldır
xpg psu su ne kadar kaliteli bilmiyorum ama 750w 80+golda göre aşırı ucuz psu güvenilirse alınır

xpg psu su ne kadar kaliteli bilmiyorum ama 750w 80+golda göre aşırı ucuz psu güvenilirse alınır
biraz baktım psu su iyi demişler fan sesi olarak bilmiyorum ama alınır gibi

biraz baktım psu su iyi demişler fan sesi olarak bilmiyorum ama alınır gibi
ya bunu ya da ch560/lancool215 + ikinci el psu alacağım gibi duruyor. Hayırlısı bakalım. Ekran kartında ise bu dediğimi alacağım kesin. İkinci el düşündüm ama mining çok yaygın o yüzden gözüm yemedi

Xearty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Barkın Tezel
ya bunu ya da ch560/lancool215 + ikinci el psu alacağım gibi duruyor. Hayırlısı bakalım. Ekran kartında ise bu dediğimi alacağım kesin. İkinci el düşündüm ama mining çok yaygın o yüzden gözüm yemedi
her ekran kartında mining yapılmştır diye bişey yok bazı modellerde yapılmıyo bile perfomansı mininge uygun olmuyor 2.el psu alıcaksan kaliteli bişey almaya çalış en azından 700w bilindik bir marka olsun

her ekran kartında mining yapılmştır diye bişey yok bazı modellerde yapılmıyo bile perfomansı mininge uygun olmuyor 2.el psu alıcaksan kaliteli bişey almaya çalış en azından 700w bilindik bir marka olsun

650w Gold Psu XPG Core Reactor bu nasıl psudur? ve 6800/3080'ler de genel olarak mining yapılmış mıdır?​

Xearty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Barkın Tezel

650w Gold Psu XPG Core Reactor bu nasıl psudur? ve 6800/3080'ler de genel olarak mining yapılmış mıdır?​

psu güzel gibi 700w olsa daha iyi olurdu 650w biraz sınır gibi kalıyor bütcen azsa alabilirsin çalıştırır yine sorun yaşamazsın mining konusunda bütün modelleri tam bilmiyorum ama 6000 serisinde mining de verimlilik daha az ve bu sebepe daha az tercih ediliyor diye biliyorum yinede yapmak isteyen adam her türlü yapar almadan önce kartın performans testlerini yap

UstaYoda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Can AYDIN
Konu ekran kartı kıyaslaması iken nasılda kasa psu olayını yoğun olarak yaşadınız hakkaten

Bu arada gigabyte 3 fanlı ve gaming oc cok daha iyi olduğu aşikar

Top Bottom