Neler Yeni

İnceHesap onarım talebine iade REZİLLİĞİ! Ne yapmalıyım? SON GÜNCELLEME ÇÖZÜLDÜ

ozgurbey1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Özgür
13-14 Ay önce hepsiburada üzerinden satıcısının incehesap olduğu razer marka bir kulaklık satın aldım (739 tl);

Ürün arızalandı ve hepsiburada üzerinden servise özellikle "Asla iade kabul edilmeyecek onarım talebi üzerine gelmiştir" notu ile hem kendim ürünün üzerine kağıt içine kağıt koyarak hemde hepsiburada belirtti.
Aynı zamanda incehesabı 5 kez arayıp belirttim ve durumu anladıklarını kabul ettiler

Ürünün tüm kutu içeriği ve ürünün kendisi çiziksiz bir şekilde yollandı "ürün kusurlu" bulundu ve değişime gideceği söylendi RAZER TÜRKİYE tarafından. Daha sonrasında 4-5 gün bekleyince ürünün aynısı, muadili ya da üst modeli olmadığı gerekçesiyle ( sabah beni arayıp "üst model ya da muadil ister misiniz?" diye sordular) ürünün iadesini gerçekleştirdiler..

Ürünün aynısı şu an 4999 TL akakçe ve epey üzerinden kontrol edildi, üst modelleri ise 6-7-8k civarında..
İncehesabı aradığımda "bana üst model teklif edildi ve ben iade istemediğimi söylediğimi aynı zamanda ürünün %100 marka yani kullanıcı tarafından olmayan şekilde kusurlu olduğunu" belirttim. İncehesap müşteri temsilcisi ise "teknik servis kararı bu şekilde bizim bir etkimiz yok, hakkınızı tüketici hakem heyetinde arayın" diyerek başından savdı.

Ne yapmam gerekiyor?

şahin doğan

80+ Platinum
Ne yapacağını söylemişler zaten.

ozgurbey1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Özgür
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne yapacağını söylemişler zaten.
2 Aydır süreç bu şekilde ilerliyor THH de en az bir kaç ay sürer.. %100 Haklıyken peşinden koşturup aynı sonuca mı varacağım sıfır bir ürün :D inanılmaz bir ülke.

ozgurbey1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Özgür
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
zamanımı çaldınız diyede tazminat aç işte adalet :D
Şimdi youtube videosu ayarlıyorum hızlıca, açıkcası berbat görünüyorum ama sosyal medyadaki adalete daha çok güveniyorum. Belki bir yetkili görür.. thh gibi saçma şeylerle hiç uğraşamam ki zaten istedikleri o.. %100 haklıyken bile insanı bezdiriyorlar.

Ysuflix

80+ Gold
Thh biraz uğraştırıyor ama hakkını alıyosun bide ceza kesiyorlar miss

ozgurbey1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Özgür
Aw yazdım diye şikayet mi ettin cidden ne rezil insansın
Şikayeti ben oluşturmak zorunda değilim, konuya bakan biri de oluşturmuş olabilir ayrıca moderatör direkt kendi görüpte rapor oluşturabiliyor.

Top Bottom