Neler Yeni

AKBANK Şok Market Kampanyası 75 TL İndirim Kodu

range61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
ahmet
Merhaba arkadaşlar,

Akbank Mobil'de kampanyalar bölümünde BAYRAMA ÖZEL ŞOK MARKETLERDE 75 TL İNDİRİM kampanyası var. Alt limit yok.

Detay;
Kod CepteŞok uygulamasında kullanılırken siparişi tamamla adımında;
“Promosyon Kodu / Şok Kart / Dijital Kod Kullan” tıklanır.
Açılan pencereden: “Şok Kart / Dijital Kod” seçilir.
Dijital Kod alanında telefon numarası yazan alana mobilden alınan kodun ilk 10 hanesindeki 599 ile başlayan numara girilmelidir. Kesinlikle kendi telefon numaranız girilmemelidir.
İşlem kodu yazan alana mobilden alınan kodun son 6 hanesindeki numara girilmelidir.

Kampanya link; https://www.akbank.com/tr-tr/genel/icerik/sayfalar/akbank-sok-kampanya.aspx

Mithril

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Muhammet Kürkçü
Merhaba arkadaşlar,

Akbank Mobil'de kampanyalar bölümünde BAYRAMA ÖZEL ŞOK MARKETLERDE 75 TL İNDİRİM kampanyası var. Alt limit yok.

Detay;
Dijital Kod alanında telefon numarası yazan alana mobilden alınan kodun ilk 10 hanesindeki 599 ile başlayan numara girilmelidir. Kesinlikle kendi telefon numaranız girilmemelidir.
İşlem kodu yazan alana mobilden alınan kodun son 6 hanesindeki numara girilmelidir.

Kampanya link; https://www.akbank.com/tr-tr/genel/icerik/sayfalar/akbank-sok-kampanya.aspx
Bende gözükmüyor.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,987
İsim
uwu
Dijital ürünlerde de geçerli mi

A_TURAN_A

80+ Bronze
Bazı müşterilere özel oluyor ben geçen ay kullandım, kasaya gidince bunu söyleyince anlamıyorlar. Hediye kart la ödemek istiyorum diyip telefon numarası gibi o kodu söylemek gerekiyor. Diğer türlü anlatamamışım kasaya 😂 bu kodunaldıktan sonra da bazı müşterilere akbank expresso lab kahve hediyesi veriyor ona da bakabilirsiniz.

Mithril

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Muhammet Kürkçü
Sizinkinin süresi bitmiş olabilir. Bana 15 mayıs gibi verdi 19 mayıs son günüydü.
Yok hocam bana hiç vermedi. Düzenli olarak takip ediyorum kampanyaları. Akbank iyi veriyor kampanyalardan.

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,530
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ
Yok bende de

ilker3967

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İlker
Merhaba arkadaşlar,

Detay;

Kasadakilerin haberi yok digital kod anlamıyorlar diğer şok calişan öteki mağazadakilere sordu cevap veren yok bilmediğim kodu giremeyiz dediler .

Top Bottom