Neler Yeni

Bitmeyen Monster Çilesi

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,620
İsim
Heath Ledger
Format atsın driverları güncellesin. hiç olmazsa cihazı satsın ve daha kaliteli bir laptop alsın. Ama yeni konu açsan daha iyi.
Hocam pek anlamaz bilgisayar işlerinden felan. İl dışında olmasa ben hallederim de il dışında kendisi. Uğraşamaz yani

Win7Multi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Anonim
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bilişim

HDogus

80+ Bronze
Teknoloji birazda şans işi diye düşünüyorum. Bende 3 yıl Monster Abra 13.4 modelini kullandım nerdeyse hiç sorun yaşamadım diyebilirim. 6 ayda bir düzenli bakım yaptırırdım. Bu kadar problem için konu açmakla boşa zaman kaybetmişsin direk garantiye ver çözemezlerse THH'ye başvur mesele çözülür.

Win7Multi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Anonim
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bilişim
Kardeşim en son ne zaman bakıma götürdün
Hocam aldığımdan beri götürmedim ama bu perşembe götürecektim bu sorun çıktı. (1,5 yıl oldu alalı)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teknoloji birazda şans işi diye düşünüyorum. Bende 3 yıl Monster Abra 13.4 modelini kullandım nerdeyse hiç sorun yaşamadım diyebilirim. 6 ayda bir düzenli bakım yaptırırdım. Bu kadar problem için konu açmakla boşa zaman kaybetmişsin direk garantiye ver çözemezlerse THH'ye başvur mesele çözülür.
götüreceğim hatta format atacağım.

ÜmitYlmz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ümit Yılmaz
Bende bu fps sorununu yaşıyordum, bakıma götürdüm pubgde 30fpsden 100-150fps arasına çıktı. Büyük ihtimal bakimdan sonra düzelir sorunun.

Win7Multi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Anonim
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bilişim
Bende bu fps sorununu yaşıyordum, bakıma götürdüm pubgde 30fpsden 100-150fps arasına çıktı. Büyük ihtimal bakimdan sonra düzelir sorunun.
Hocam format atacağım ancak flash belleğim yok. sıfırlama da temiz olmuyor. nasıl yapıcağım?

Eraskel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Ahmet EFİL
Telefondan monsterı arayın bi ne diyorlar onlara sorun ki göndermeniz lazım bu cihazı bence

Win7Multi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Anonim
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bilişim

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
Görkem çetinkaya
Monster ile alakalı kaçıncı konu bilmiyorum. Ancak bu sefer ki konu gerçekten acayip ama gerçekten acayip. Cihazım Valorant'ta 200 FPS vermesi gerekirken 40 FPS veriyor. Ve oyunun tam ortasında cihaz donuyor. Ancak acayip olan şu, bilgisayarın klavye kısayollarına kadar çalışıyor. Mesela klavyenin ışığını kapatmak için bir tuş kombinasyonu var. O bile çalışıyor. Acayip durumlardan birtanesi cihaz donduktan sonra arkada garip bir müzik çalıyor ve müzik te çok rahatsız edici.
Cihaz Roblox'ta bile kasıyor ve aynı durum kilitleniyor. Ancak BeamNG.drive oyununda bunlar olmuyor. (tabii BeamNG.drive oyununda da düşük FPS var.)

Monster İle Alakalı açtığım konular:

Monster pişmanlıktır almayin aldırmayın

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,976
Üyeler
154,162
Son üye