Neler Yeni

sistem nasıl , kötüyse bana 25 k lık sistem dizmeme yardımcı olabirmisiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Yusuf Gugen
21.000₺ ye 4060Ti R5 5600 ler var nasıl değiyor bu

Neas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes ÜNAL
bu sisteme çok para kral daha ucuza daha iyileri var

Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Fettah Altuntaş
Sistemin 5 k fazlasına geçen apo 4060ti 16 GB
Ryzen 5 7600
DDR 5 sistem sattı.
Üstelik bu fiyata ddr5 sistemlerde çıkıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen gelmişsin bi armutun lafıyla sistemi çekiyorum diyorsun.
Umraım arkdaşsınızdır aklınızca t**şak geçiyonuzdur.

Arkadaş biraz araştırın ya bi bakın fiyatlar ne ne değil

F3ys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
yusuf duyum
arkadaslar ben pek anlamam butcem maks 27k siz benden daha iyi bilirsiniz bana güzel sistem yapmama yardımcı olurmusunuz

Sistemin 5 k fazlasına geçen apo 4060ti 16 GB
Ryzen 5 7600
DDR 5 sistem sattı.
Üstelik bu fiyata ddr5 sistemlerde çıkıyor

Sen gelmişsin bi armutun lafıyla sistemi çekiyorum diyorsun.
Umraım arkdaşsınızdır aklınızca t**şak geçiyonuzdur.

Arkadaş biraz araştırın ya bi bakın fiyatlar ne ne değil
ben pek anlamam kral yardımcı olurmusun

bu sisteme çok para kral daha ucuza daha iyileri var
kral ben pek anlamam yardımcı olurmsun

alma kardeşim kazık bı sıstem olmuş 1-2k butce artırarak ddr5 bıle dusuyor o fıyata
kral ben pek anlamam yardımcı olurmusun

As_tr_a

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ömer Murat YILDIZ
İlgilendiği Kategoriler
Bİlgisayar parçaları,çevre donanımları ve teknolojiler
yorumları anlıyorum ama sadece temel parçalara göre konuşuyolar 22 23 kya 4060 lı sistemler var evet ama bu sistem 32 gb b450 ssd yükseltilmiş ve hartdisk eklenmiş bunları çıkarıp yerine bide b*k gibi kasa koyarsan tabii ki ddr5 li 4060ti lı sistem alırsın adam özelleştirme yapmış ilk adamın dediği doğru 5600 yap güle güle kullan

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
burak armağan
https://www.gaming.gen.tr/urun/3597...8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
buyrun hocam ben bu sistemi kullanıyorum sadece ssd yi 1tb yaptım birde kule tipi soğutucu koydum

istersen buda var hocam

https://www.gaming.gen.tr/urun/3597...8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
buyrun hocam ben bu sistemi kullanıyorum sadece ssd yi 1tb yaptım birde kule tipi soğutucu koydum

istersen buda var hocam
bu en son attığıma sadece 5600 yapıyorsun bitiyor

As_tr_a

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ömer Murat YILDIZ
İlgilendiği Kategoriler
25k ya 7500f li rtx4060 lı sistemler var diye biliyorum
4060 8gb lı sistemler var anakartları a620 16gb ram en düşük hızda 500gb ssd ve 550wlık powerla birlikte var adam özelliştirmiş 32 gb ramli b650 li 2tb hartdiskli 1 tb 3500mb lık ssdsi olan bi sistem yok

istersen buda var hocam

anakart? 32 ram? 1tb ssd? hartdisk?

istersen buda var hocam

adamın diğer siteme yaptığı özelleştirmeleri yapınca 30k ya çıkıyor

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
burak armağan
4060 8gb lı sistemler var anakartları a620 16gb ram en düşük hızda 500gb ssd ve 550wlık powerla birlikte var adam özelliştirmiş 32 gb ramli b650 li 2tb hartdiskli 1 tb 3500mb lık ssdsi olan bi sistem yok

anakart? 32 ram? 1tb ssd? hartdisk?
neyi var hocam attığımız sistemin birde adamın özelleştirdiği sistem iyi olabilir ama o paraya gidipde rx6600 alınmaz hocam ben attığım sistemin içine sadece kule tipi soğutucu alıcak daha sonradanda ssd değiştirecek bal gibi sistem
anakart? 32 ram? 1tb ssd? hartdisk? yamışsınız ama bu nedemek şimdi şöyle bir şey düşün adamın işlemciside kötü bu devirde o paraya 5500 almakda çok mantıksız olur parasını çöpe atar önemli olan sadece yok 32 gb ram varmış yok 1tb ssd varmış bunlar çok abartı şeyler hocam he bak sonradan ekran kartı güncellemesi yapar orasını bilmem

As_tr_a

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ömer Murat YILDIZ
İlgilendiği Kategoriler
kral bütçen 27k ise 27 klık parçalar al mesela ilk adımda 16 gb tek slot ram alabilirsin ilerleyen dönemde alır artırırsın rx6600 8gb yerine 4060 8 gb ı seçebilirsin ilerde başın ağrımaz işlemci olarak kesinlikle 5600ün altına düşmemelisin 5600 gayet güzel bi işlemci bu fiyatlarda eğer ddr5 e geçmek istersen yani ryzen 7500f e geçmek istersen bu yaptığın özelleştirmeleri yapamzsın anakart giriş seviye olur ramler 16 olur ssd 500gb ve yavaş olur hartdiskte 1k civarı etkiliyor yani özelleştirmesiz daha yeni daha yüksek sistem mi yoksa kaliteli parçalarla ddr4 sistem mi o senin seçimin

neyi var hocam attığımız sistemin birde adamın özelleştirdiği sistem iyi olabilir ama o paraya gidipde rx6600 alınmaz hocam ben attığım sistemin içine sadece kule tipi soğutucu alıcak daha sonradanda ssd değiştirecek bal gibi sistem
anakart? 32 ram? 1tb ssd? hartdisk? yamışsınız ama bu nedemek şimdi şöyle bir şey düşün adamın işlemciside kötü bu devirde o paraya 5500 almakda çok mantıksız olur parasını çöpe atar önemli olan sadece yok 32 gb ram varmış yok 1tb ssd varmış bunlar çok abartı şeyler hocam he bak sonradan ekran kartı güncellemesi yapar orasını bilmem
25 k ya 5600 lü alabilir ekran kartı konusunda bende katılıyorum ama attığın sistem daha karlı bir sistem değil arada sadece özelleştirmelerin fiyat farkı var onu alacağına bunu al demen için aynı özelliklerde olması gerekir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,464
Üyeler
146,724
Son üye
Yepron
Top Bottom