Neler Yeni

Çözüldü✓ Ekran kartı DDU Programı Bozdu Kart'ı

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
SEFA KAYA
benden kaynaklı olma ihtimali yok çünkü programı indirip kurduktan sonra böyle oldu yani DDU çöp bi program neden bunu kabul etmekte bu kadar ısrarcısınız anlamıyorum zaten neyle alakalı forum'da konu açsam bana programları ve yazılımları savunuyorsunuz. Kardeşim diyorum işte DDU programı kurduktan sonra böyle oldu o bozdu diye. tekrar sürücüleri silip yüklediğim'de düzelmeyeceğini biliyorum. DDu programınıda tekrar kullanmak bu durumda sadece aptallık olur yani. haliyle,,.
o programla fabrikasyon ekran kartına reset atabileceğini düşünmüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Kadir
o programla fabrikasyon ekran kartına reset atabileceğini düşünmüyorum.
Yani hocam bozmaz dimi ekran kartını çok korktum neden böyle bir şey yaptığımı bilmiyorum fakat bir hata oldu diyelim. sağlam ekran kartına ddu kullanan ilk insan olabilirim herhalde.

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,055
İsim
Mert Metshi
6600 xt 5600 xt gtx 1050 6500 xt kullandim hepsinde de ddu programi ile suruculeri kaldirmistim hicbir problem yasamadim format atin duzelir

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Fatih Ayhan
Sen DDU'nun ne olduğunu biliyor musun? Açılımı Display Driver Uninstaller. Yani ekran kartı sürücü kaldırıcısı. Hatalı olmadan bile kullansan bir şey yapmaz ekran kartına. Yapamaz. Yapsa da yazılımsal bir durum olur ki bu da güvenli modda rahatlıkla çözülebilir. Ekran kartı sürücüsünü tamamen kaldırıp kurduğunda sistemine yeni ekran kartı takmışsın gibi olur neredeyse. 60 hz kaldığında bunu geri çıkarmak da oldukça basit. Foruma sormadın ki bence bunu sormaman da lazım, 2 google aramasıyla bulabileceğin bir şey. Cahil olmak suç değil fakat bunu diretmek... Bilemiyorum.

Top Bottom