Neler Yeni

Yardım Vergi iadeli telefon alımı

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,132
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
Arkadaşlar merhaba kardeşime vergi iadesiyle telefon alacağız . Ama daha önce bu sekilde telefon alan birisini görmedim ve duymadım aldım dediler ama vergi iadesini aldıkları hakkında net bilgi yok. Vergi iadesi ne kadar sürede gerçekleşiyor . Kardeşim kendi Hepsiburada hesabı üzerinden premium satın alacak ve premium lu bir şekilde telefonu satın alcak. Faturada onun adı soyadı ve sadece telefon bedeli olmak zorunda degilmi bu şekilde

Almayı düşündüğümüz model bu

Kle2nnN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yunus Emre Gürgöze
Evet sadece kendi bilgileri ve telefon olmak zorunda faturada poşet yazarlarsa faturaya iptal olur vergi ödemesi 18 yaşından gün almış olması gerekiyor maksimum 2 buçuk ay sürer geri ödenmesi başvurduğunuzda sürekli takip edin reddederlerse tekrar başvurabilirsin yada itiraz edebilirsiniz

Knispel

80+ Bronze
Yaklaşık 2.5-3 ay içerisinde geliyor para ama faturada sadece telefonun gözükmesi lazım yani ekstra yapılan garanti uzatmaları sigortalar poşetler vs. olursa geçersiz olur.

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,132
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet sadece kendi bilgileri ve telefon olmak zorunda faturada poşet yazarlarsa faturaya iptal olur vergi ödemesi 18 yaşından gün almış olması gerekiyor maksimum 2 buçuk ay sürer geri ödenmesi başvurduğunuzda sürekli takip edin reddederlerse tekrar başvurabilirsin yada itiraz edebilirsiniz
Teşekkürler. Üniversite öğrencisi kendisi zaten . Hepsiburada dsn premium alıp öyle satın alıcak telefonu

Kle2nnN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yunus Emre Gürgöze
Rica ederim iyi günlerde kullanın şimdiden hayırlı olsun

Gif Man

80+ Gold
Yaklaşık 2.5-3 ay içerisinde geliyor para ama faturada sadece telefonun gözükmesi lazım yani ekstra yapılan garanti uzatmaları sigortalar poşetler vs. olursa geçersiz olur.
9349 TL'ye Ne Kadar Poşet Eklerse Eklesin Geçerli Olur Zaten 😅

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,633
Üyeler
157,970
Son üye
Sgdufetry
Top Bottom