Neler Yeni

Yardım Monitörü derin çizdim ne yapmalıyım

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Klavyeyi masadan kaldırırken ucu sürttü ve ekran üzerindeki mat görüntü veren koruyucu tabakayı kaldırdı tırnağı geçtim parmak takılan bi derinlikte okkalı bir çiziğim var araç camları için kullanılan reçinede sıkıntılı geldi sonuçta kazımak için jilet vs kullanıyorlar iyice eldekinden olmayalım silgi milgi iş yapar mı çok moralim bozuldu valla durduk yere gitti güzelim ekran

IMG-20240614-WA0233.jpeg

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ekran baya yıpranmış. Silgiyle düzelmez yani.
Geçenlerde bi video izledim araba ekranlardaki bu mat yüzeyi kaldırmak için sleepyinin yüzey temizleyicisiyle hafif hafif ovalıyorlar ve mat/koruyucu tabaka tamamen çıkıyor zaten mat olması hoşuma gitmiyordu panelin kucağımıza almayacaksak denemek isterim daha önce böyle bir işe kalkışan oldu mu aceba hatta araç için deneyen adam çözümü 2013 mac cihaz kullanıcıılarının mac ekranlarını kurtarmak için yaptığını söylüyor denemeye değer mi ne dersiniz?

Spect

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Arda
Geçenlerde bi video izledim araba ekranlardaki bu mat yüzeyi kaldırmak için sleepyinin yüzey temizleyicisiyle hafif hafif ovalıyorlar ve mat/koruyucu tabaka tamamen çıkıyor zaten mat olması hoşuma gitmiyordu panelin kucağımıza almayacaksak denemek isterim daha önce böyle bir işe kalkışan oldu mu aceba hatta araç için deneyen adam çözümü 2013 mac cihaz kullanıcıılarının mac ekranlarını kurtarmak için yaptığını söylüyor denemeye değer mi ne dersiniz?

José Mourinho

80+ Silver
Vallah hocam denenebilir ama riskli bir yöntem.

Spect

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Arda
Sizi aşirı rahatsız ediyosa yapilabilir hocam ama yani benim pek icime sinmiyo böyle şeyler

Top Bottom