Neler Yeni

iPhone da nfc nasıl oluyor? Var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
a l p e r
bende 12 var okuyor.13 nasıl okumuyor?
valla bilmiyom benim eskiden 11 vardi onda da okumuyordu kimlikte de bi sikinti yok yeni kimlik. bizim orda bilen birine goturdum o da yapamadi

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,321
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
C.S.
Peki bankadan nfc ile ödeme aktif edilince nfc ile ödeme oluyor değil mi? Bir video da söylemişti de birisi. Bankadan nfc ödemesi var ama Apple pay yok diye.
Nfc icin ust duzey bir cihaz almaniza gerek yok. 12 de bile var. Iphonedaki nfc ile ne bankadan ne de disaridaki poslardan ödeme yapabilirsiniz. Bu mumkun değil. Apple pay ülkede aktif olursa o zaman olur. Avrupa Birliği, apple'a 3. Parti bankacılık uygulamalarina nfc protokulunu serbest birakma zorunlulugu getirdi. Ama bizde böyle bir durum yok.

Lian_GR

80+
15 pro max kullanıyorum 2 hafta önceye kadar. kimlik okutabiliyorsun sorun yok. (s24 ultrayu geçtim yaşam kalitem arttı tavsiye ederim :D )

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Yusuf Kaplan
Nfc icin ust duzey bir cihaz almaniza gerek yok. 12 de bile var. Iphonedaki nfc ile ne bankadan ne de disaridaki poslardan ödeme yapabilirsiniz. Bu mumkun değil. Apple pay ülkede aktif olursa o zaman olur. Avrupa Birliği, apple'a 3. Parti bankacılık uygulamalarina nfc protokulunu serbest birakma zorunlulugu getirdi. Ama bizde böyle bir durum yok.
Biliyorum var ama iPhone kullanmadığım için daha önce bu tarz özellikler olup olmadığını merak ettim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

15 pro max kullanıyorum 2 hafta önceye kadar. kimlik okutabiliyorsun sorun yok. (s24 ultrayu geçtim yaşam kalitem arttı tavsiye ederim :D )
Adına sevindim

Top Bottom