Neler Yeni

Kız hakkında tavsiye

Jcaesar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Utku
Selamlar,
Arkadas ortamı sayesinde bi kızla tanıstım
Durmadan oyun oynuyoruz nerdeyse günde 7 saat falan.
Kız yakın arkadaslarını bile takip etmezken bana cok samimi davrandı özellikle bana yazıp beni yenebilirsen instamı alırsın gibi cümleler kurdu ve aldım da.
Cok iltifat ettim hepsinde Tatlı.Hoslandın mı cidden ondan?? vesaire yaptı
Sonra bi anda soguk yapmaya basladı
dedim noluyo? yazdım sordum falan ben seninle uyustugumu farkettim dost oluruz diye öyle samimiydim dedi sok gecirdim.
Sonra yok ben almiyim diyip eyvallah cektim.
Arkadas ortamı sayesinde konusma devam etti hatta yazısmaya dertlesmeye basladık cok sıkıntılı ailevi problemleri olan bi kızmıs.
sevgilisinden de dört ay önce ayrılmıs ciddi iliski.
Ama hala unutamamış gibi konuşuyodu bi daha şok geçirdim.
Çok samimi davranıyodu bana dost arkadas cümleleri kurmuyodu vesaire hatta dediğim gibi yakın arkadasını bile takip etmeyen insan beni ediyodu.
sonra ortamımıza yeni biri girdi ve ben su an kıskanıyorum sanırım napmalıyım?
Yani kızın derdini de pek anlayamadım hem istiyo hem istemiyo mu yoksa asırı samimi kızlardan mı? bilemiyorum ve cok kötü bi ruh haline girmeye basladım.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Arif
Selamlar,
Arkadas ortamı sayesinde bi kızla tanıstım
Durmadan oyun oynuyoruz nerdeyse günde 7 saat falan.
Kız yakın arkadaslarını bile takip etmezken bana cok samimi davrandı özellikle bana yazıp beni yenebilirsen instamı alırsın gibi cümleler kurdu ve aldım da.
Cok iltifat ettim hepsinde Tatlı.Hoslandın mı cidden ondan?? vesaire yaptı
Sonra bi anda soguk yapmaya basladı
dedim noluyo? yazdım sordum falan ben seninle uyustugumu farkettim dost oluruz diye öyle samimiydim dedi sok gecirdim.
Sonra yok ben almiyim diyip eyvallah cektim.
Arkadas ortamı sayesinde konusma devam etti hatta yazısmaya dertlesmeye basladık cok sıkıntılı ailevi problemleri olan bi kızmıs.
sevgilisinden de dört ay önce ayrılmıs ciddi iliski.
Ama hala unutamamış gibi konuşuyodu bi daha şok geçirdim.
Çok samimi davranıyodu bana dost arkadas cümleleri kurmuyodu vesaire hatta dediğim gibi yakın arkadasını bile takip etmeyen insan beni ediyodu.
sonra ortamımıza yeni biri girdi ve ben su an kıskanıyorum sanırım napmalıyım?
Yani kızın derdini de pek anlayamadım hem istiyo hem istemiyo mu yoksa asırı samimi kızlardan mı? bilemiyorum ve cok kötü bi ruh haline girmeye basladım.
Hayırlı olsun kanka ilgi bankası olmuşsun. Yani ilgi saati geldiği zaman ziyaret edilecek birinden başka biri değilsin muhtemelen olamayacaksında. Tavsiyem yavaştan uzaklaşman olur artık ondan.

Jcaesar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Utku
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayırlı olsun kanka ilgi bankası olmuşsun. Yani ilgi saati geldiği zaman ziyaret edilecek birinden başka biri değilsin muhtemelen olamayacaksında. Tavsiyem yavaştan uzaklaşman olur artık ondan.
Hiç öyle biri değil aslında,şey bi tip tam hani olur ya kimseyi üzmemek ve kendinin üzülmemesini isteyip asosyal olan yıllarca insanlarla ilişkiden kaçınan biri.

Kara*

80+ Silver
Hiç öyle biri değil aslında,şey bi tip tam hani olur ya kimseyi üzmemek ve kendinin üzülmemesini isteyip asosyal olan yıllarca insanlarla ilişkiden kaçınan biri.
sen de yedin değil mi bunu yok yalnız kız şöyle böyle. öncesinde manita yapıp seninle t geçer gibi davranmış saygısızlık etme kendine. en sorunlu kız modeli asıl bunlar iki gün iyi davranır ailevi ya da başka bir problem çıkar o zaman bak nasıl çatıyor sana. eğer inanıyorsan elimde satılık kelepir köprü var😊😊

eneskaya6

80+ Silver
O yaşlarda kızların bir çoğu öyle. Direk yol ver boşuna yorma kendini.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Arif
İlgi arayan bütün kızlar böyledir kardeş. En masum olan hep onlardır kimsenin kalbini falan kırmak istemezler falan cart curt. O kız belli seni kullanıyor ilk fırsatta da direk bi köşeye atılacak bir yerdesin haberin olsun. Tecrübeli birinin tavsiyesi olarak al bu dediklerimi en kısa zamanda uzaklaş o kızdan.

Jcaesar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Utku
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlgi arayan bütün kızlar böyledir kardeş. En masum olan hep onlardır kimsenin kalbini falan kırmak istemezler falan cart curt. O kız belli seni kullanıyor ilk fırsatta da direk bi köşeye atılacak bir yerdesin haberin olsun. Tecrübeli birinin tavsiyesi olarak al bu dediklerimi en kısa zamanda uzaklaş o kızdan.
Uzaklastım. Hayatıma bakıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,380
Üyeler
156,321
Son üye
batuhannnn324321
Top Bottom