Neler Yeni

bu kuponda gelir mi (diğeri tuttu)

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,450
İsim
Burak Doğan
1718481774714.png

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,450
İsim
Burak Doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

RONALDINHO

80+ Silver
Top üçgen dostlar. her zaman söylerim. önce dağıtırlar. sonra 3 misli geri alırlar. dün dağıtım yapıldı bugün ilginçtir ki dağıtım yapıldı. yarın koparacaklar muhtemelen. uzak durmakta fayda var. maçların 3er saat oynanmasının bir sebebi var elbet. temkinli olmak lazım. beni bilen bilir. ben söylerim dinlemek size kalmış. bu kadar üst normal değil. yarından itibaren büyük patlatacaklar. yaz geldi. sezon bitti. son bir vurgun yapar çekilirler. unutmayın top her zaman üçgendir. ben söylerim dinlemesi size kalmış. ayrıca yarın bayramın birinci günü. yani kupon günah. oynamamakta maddi manevi fayda var. beni bilen bilir.
@RONALDINHO hoca bi gel bura ya top yuvarlak mı değil mi bi anlat

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,450
İsim
Burak Doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top üçgen dostlar. her zaman söylerim. önce dağıtırlar. sonra 3 misli geri alırlar. dün dağıtım yapıldı bugün ilginçtir ki dağıtım yapıldı. yarın koparacaklar muhtemelen. uzak durmakta fayda var. maçların 3er saat oynanmasının bir sebebi var elbet. temkinli olmak lazım. beni bilen bilir. ben söylerim dinlemek size kalmış. bu kadar üst normal değil. yarından itibaren büyük patlatacaklar. yaz geldi. sezon bitti. son bir vurgun yapar çekilirler. unutmayın top her zaman üçgendir. ben söylerim dinlemesi size kalmış. ayrıca yarın bayramın birinci günü. yani kupon günah. oynamamakta maddi manevi fayda var. beni bilen bilir.
tamamdır hocam tavsiyelerin tersini dinleyip vurguna devam ediyoruz teşekkür ederim

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,450
İsim
Burak Doğan

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,450
İsim
Burak Doğan
allahtan bozdurduk kuponu

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Ben de Sırbistan ilk yarı kg oynamıştım bozdurdum (ingilterenin golden direkt sonra o yüzden karlı bozdurdum)
Bonanzada 4e katladım

Top Bottom