Neler Yeni

Yardım CLOUD 3 WİRELESS BİLENLER YARDIM

csmemo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
mehmet mine
Hayırlı bayramlar olsun herkese

Fps oyunları için Logitech G430 kullanıyordum baya bi eskidi o yüzden Cloud 3 wireless aldım
Ama ses kasılmıyor çok kötü geliyor adamların sesi ayrım yapılamıyor . Cs go oynarken adamların yerini anlamıyorum. G430 ye geçtiğim an çok rahat anlaşılıyor sesler.
Microsoft store dan dolby aldım 42.5 tl ye sesler daha kötüleşti adamların yerleri kayıp adeta.
1 2 bir şey daha denedim ama nafile
Ayarları hakkında yardım edebilecek varmı

Son düzenleme:

xTURANN

80+ Silver
Hayırlı bayramlar olsun herkese

Fps oyunları için Logitech G430 kullanıyordum baya bi eskidi o yüzden Cloud 3 wireless aldım
Ama ses kasılmıyor çok kötü geliyor adamların sesi ayrım yapılamıyor . Cs go oynarken adamların yerini anlamıyorum. G430 ye geçtiğim an çok rahat anlaşılıyor sesler.
Microsoft store dan dolby aldım 42.5 tl ye sesler daha kötüleşti adamların yerleri kayıp adeta.
1 2 bir şey daha denedim ama nafile
Ayarları hakkında yardım edebilecek varmı
Kulaklığın kendi programı var. Ben Kablolu Cloud III Kullanıyorum, sesler gayet net. Her şeyi duyabiliyorum.
Kulaklığın arkasında ki tekerlekten sesini fulle. Her hangi bir program falan yükleme. CS2'de DM Gir, olduğun yerde kal ve ses kasmaya çalış. Adamları duymaya çalış. Eğer çok zorluk çekiyorsan iade et.

csmemo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
mehmet mine
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kendi programını denedim zaten ondan sonra başka şeylere döneldim
Uygulamanın ana ekran görüntüsünü ve kullandığın ekolayzer ayarlarını fotoğrafını atabilir misin rica etsem
Kulaklığın kendi programı var. Ben Kablolu Cloud III Kullanıyorum, sesler gayet net. Her şeyi duyabiliyorum.
Kulaklığın arkasında ki tekerlekten sesini fulle. Her hangi bir program falan yükleme. CS2'de DM Gir, olduğun yerde kal ve ses kasmaya çalış. Adamları duymaya çalış. Eğer çok zorluk çekiyorsan iade et.

xTURANN

80+ Silver
Kendi programını denedim zaten ondan sonra başka şeylere döneldim
Uygulamanın ana ekran görüntüsünü ve kullandığın ekolayzer ayarlarını fotoğrafını atabilir misin rica etsem
Hiçbir şey kullanmıyorum. Ayar falan yapılı Değil. Kulaklığın saf sesindeyim. Windows Ses Ayarı : %70'te, Kulaklığın Sesi %100'de.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bağlantıyı Jack ile mi Yaptın, USB ile mi ?

csmemo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
mehmet mine
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hiçbir şey kullanmıyorum. Ayar falan yapılı Değil. Kulaklığın saf sesindeyim. Windows Ses Ayarı : %70'te, Kulaklığın Sesi %100'de.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bağlantıyı Jack ile mi Yaptın, USB ile mi ?
Usb ile takılı
Dts felan açık mı uygulamada

EmreErkanAydın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
652
İsim
Emre Erkan Aydın
Hocam şu ayara bir bakar mısınız açık mı diye (mono ses)
1718507533792.png

xTURANN

80+ Silver
Usb ile takılı
Dts felan açık mı uygulamada
Uygulama kullanmıyorum ben. Gerek yok zaten, uygulamada pek özellik yok. Çoğu Cloud Kullanıcısı kullanmıyor uygulama.
Yükledim, sonra sildim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,464
Üyeler
156,338
Son üye
efe5454
Top Bottom