Neler Yeni

Sony Playstation Dualsense (Bilkom Garantili) 2.699

Rally

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Ahmet
Son düzenleme:

erentpz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Eren Topuz
Banka puanı da kullandım üstüne 2200 e kırmızı renk çektim bi tane aynı yerden bir tane daha almıştım daha önceden Turkuvaz Müzik Kitap Mağ. Paz. A.Ş. gönderiyor yani D&R güvenilir alabilirsiniz.

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
446
İsim
Batuhan
Banka puanı da kullandım üstüne 2200 e kırmızı renk çektim bi tane aynı yerden bir tane daha almıştım daha önceden Turkuvaz Müzik Kitap Mağ. Paz. A.Ş. gönderiyor yani D&R güvenilir alabilirsiniz.
Gelen faturada kolide falan D&R mi yazıyor çok şaşırtıcı geldi. Hepsiburadadaki hesapkitap adlı mağazanın D&R olması.

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Eren Çamok
Daha yeni 9. Nesil almıştım almaya değer mi? Birde alınırsa bilkom garantili mi yoksa eurasia garantili mi alınmalı

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Eren Çamok
Xbox'ı kastediyorsanız. Pc'de xbox daha iyi.
Xbox ı kastediyorum pc de Xbox ın bariz bir üstünlüğü var ama ben Dualsense lere daha çok alışığım ve fiyatı uygun o yüzden bilemedim

Son düzenleme:

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
446
İsim
Batuhan
Daha yeni 9. Nesil almıştım almaya değer mi? Birde alınırsa bilkom garantili mi yoksa eurasia garantili mi alınmalı
Xbox 9. nesil kullandım iade ettim kesinlikle dualsense daha iyi. Ben alışamadım 6 ay kullandım. Aynı zamanda elim küçük olduğu için devasa büyük geldi. Büyük bi kol 400 gr civarı ağır ve pilli olmasıda saçmalık şarjlı pil almıştım pilleri şarj edip kullanıyordum. Tek avantajı bütün oyunlarda sıfır ayarla oynuyorsun. Ama son güncellemeyle dualsensede tak çalıştır durumunda steamdeki oyunlarda sorun yaşamazsın görüyor hepsini zaten. Sony Türkiye'den çekildi bütün PlayStation haklarını servis ağı olarak bilkoma devretti diye biliyorum. Eurasia demek bilkom demek gibi bisey oldu artık.

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Eren Çamok
Xbox 9. nesil kullandım iade ettim kesinlikle dualsense daha iyi. Ben alışamadım 6 ay kullandım. Aynı zamanda elim küçük olduğu için devasa büyük geldi. Büyük bi kol 400 gr civarı ağır ve pilli olmasıda saçmalık şarjlı pil almıştım pilleri şarj edip kullanıyordum. Tek avantajı bütün oyunlarda sıfır ayarla oynuyorsun. Ama son güncellemeyle dualsensede tak çalıştır durumunda steamdeki oyunlarda sorun yaşamazsın görüyor hepsini zaten. Sony Türkiye'den çekildi bütün PlayStation haklarını servis ağı olarak bilkoma devretti diye biliyorum. Eurasia demek bilkom demek gibi bisey oldu artık.
Anladım peki 2 aylık 9. Nesil ne kadar eder, kaçtan koymalıyım ilana?

anifraxe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Furkan
Ne kadar sürede iade ettiniz acaba? Ben de 9.nesil almıştım birkaç ay önce. PC'de daha iyi, daha ergonomik ve Xbox gamepadlerini merak ettim diye 9.nesil almıştım fakat bir türlü alışamadım. PS gamepadleri bana her zaman daha rahat, daha ergonomik gelmiştir. Zamanında iade etmediğim için de çok pişmanım. Siz 6 ay kullandım alışamadım demișsiniz, ne zaman nasıl iade ettiniz ki?

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
446
İsim
Batuhan
Anladım peki 2 aylık 9. Nesil ne kadar eder, kaçtan koymalıyım ilana?
Ne kadar sürede iade ettiniz acaba? Ben de 9.nesil almıştım birkaç ay önce. PC'de daha iyi, daha ergonomik ve Xbox gamepadlerini merak ettim diye 9.nesil almıştım fakat bir türlü alışamadım. PS gamepadleri bana her zaman daha rahat, daha ergonomik gelmiştir. Zamanında iade etmediğim için de çok pişmanım. Siz 6 ay kullandım alışamadım demișsiniz, ne zaman nasıl iade ettiniz ki?
1700 TL falan eder herhalde. Türkiye garantiliyse çok değişken fiyatlar var. Alan olur mu bilemem. Ben iade ettim.
Ben Amazon Germany satıcısından almıştım. Amazon Germanyde 2 yıl Amazon garantisi oluyor. Ürün bazen Bluetooth bağlantısı koparıyordu yazdım. 1700 TL'ye almıştım 6 ay önce şuan fiyatı yükselmiş garantisi olmadığı için TR'de gönderin ücret iadesi yapalım dediler yurtdışı ürün olduğu için ücret iadesi verdiler. TR garantiliyse 14 gün iade süresi geçtiğinde iade hakkın olmuyor. Arıza olduğunda servisine verirsin anca.

Ldrago

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Salih
Kablosuz bir şekilde haptic feedback ve adaptive trigger çalışıyor mu düzeltildi mi bunlar?

Top Bottom