Neler Yeni

Çözüldü✓ HP Victus 16 hangi modeli almalıyım?

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,141
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
bende alıcam link atarmısın
Mesaj otomatik birleştirildi:

sizi 35k ya kadar önerdiğiniz hangi hp modeli
acer nitro 5 öneririm RTX 4060 ve i7 12700H GPU ile işiniz var ise RTX 3070 Ti lı bir modeli daha var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

asla HP önermem limit dolu bir ofis bilgisayarı bana göre.

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,656
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör

Ryhmes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hacı TALU
Kıymetli okurlar, Laptopu yaklaşık bir haftadır kullanıyorum. Kasası plastik olduğu için çarpmalarda üzerinde iz bırakıyor. Çizmemeye özen gösteriyorum. 3 saat CoD MW(2019) oynadım ve sıcaklık 80 dereceyi geçmeyip o civarlarda seyretti. Bende laptop standı almaya karar verdim. Fansız olan modelden aldım yaklaşık 5 derece farketti. 2 saate yakın Elden Ring oynadım ve yine sıcaklık 70-75 arasında seyretti. Sıcaklık konusunda hiç sorun yaşamadım. Fanlar çok gürültülü değil. Cod MW RTX On Dlss Balanced Ultra modda oynadım. FPS drop yaşamadan 100ün altına düşmeden oynadım. Gelelim kötü yanlarına ekran 300nit çok parlak değil. Yeterli mi? Evet ama masaüstü bilgisayarımda kullandığım monitöre alıştığım için parlaklık düşük geldi. Fiyat performans konusunda 34K fiyata satın aldım. Bu fiyata bu kalitede başka bulamadım. Ben genel olarak performans ve fiyat bakımından bu laptoptan çok memnun kaldım.

Sebastian Szymanski

80+ Silver
Kıymetli okurlar, Laptopu yaklaşık bir haftadır kullanıyorum. Kasası plastik olduğu için çarpmalarda üzerinde iz bırakıyor. Çizmemeye özen gösteriyorum. 3 saat CoD MW(2019) oynadım ve sıcaklık 80 dereceyi geçmeyip o civarlarda seyretti. Bende laptop standı almaya karar verdim. Fansız olan modelden aldım yaklaşık 5 derece farketti. 2 saate yakın Elden Ring oynadım ve yine sıcaklık 70-75 arasında seyretti. Sıcaklık konusunda hiç sorun yaşamadım. Fanlar çok gürültülü değil. Cod MW RTX On Dlss Balanced Ultra modda oynadım. FPS drop yaşamadan 100ün altına düşmeden oynadım. Gelelim kötü yanlarına ekran 300nit çok parlak değil. Yeterli mi? Evet ama masaüstü bilgisayarımda kullandığım monitöre alıştığım için parlaklık düşük geldi. Fiyat performans konusunda 34K fiyata satın aldım. Bu fiyata bu kalitede başka bulamadım. Ben genel olarak performans ve fiyat bakımından bu laptoptan çok memnun kaldım.
Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın, link varsa atarmisiniz.

Ryhmes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hacı TALU
Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın, link varsa atarmisiniz.
Teşekkür ederim. HP Store N11 aracılığıyla 3000 TL indirimli olarak 34000 TL'ye satıyordu fakat şuan da hiçbir alışveriş sitesinde Hp store tarafından S0046NT modelinin satışı yok.

Bu linkten takip edebilirsiniz.

vada

80+
Hayırlı olsun güle güle kullanın burdaki çok bilmiş ergenleri dikkate almayin.

Top Bottom