Neler Yeni

Çözüldü✓ Kasa Önerisi Lütfen

Captainenes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Enes Demir
Benim şuanki kasam vento vg10f Ekran kartım ise asus dual 3060 ti.
Ekran kartı rdr2 gow gibi oyunlarda çok rahat 80 dereceyi görüyor Cooler Master MasterBox TD500 V2 gibi bir kasa alsam bu sorun çözülürmü

Özgürcan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,605
İsim
Özgürcan
bende de aynı kasa var galaxy 4070 2 fanlı modeli oyunlarda 64 65 derece geziyor

Captainenes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Enes Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende de aynı kasa var galaxy 4070 2 fanlı modeli oyunlarda 64 65 derece geziyor
Bide sıvı soğutma var sistemde oda üst panel olmadığı için ön panele taktık üstede 2 fan acaba ondanda olabilirmi

Özgürcan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,605
İsim
Özgürcan
Bide sıvı soğutma var sistemde oda üst panel olmadığı için ön panele taktık acaba ondanda olabilirmi
hocam kasa üst kısımda mesh 240mm kadar destekliyor diye biliyorum neden ön tarafa taktınız ki olabilir bu arda öne taktığınız için

Özgürcan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,605
İsim
Özgürcan
üst tarafa taksaydık ram lar ile takışıyordu bu yüzden takamıyorduk.
valla bu videoda 62 derecelerde geziyor kartta bir sorun yok kasada da bir sorun yok olsa bende de olurdu bence o sıvı soğutma için yaptığınız işlemden dolayı olmuş olabilir bir şekilde anakartı bı tık aşağıya monte etme imkanınız var mı ?

Captainenes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Enes Demir
valla bu videoda 62 derecelerde geziyor kartta bir sorun yok kasada da bir sorun yok olsa bende de olurdu bence o sıvı soğutma için yaptığınız işlemden dolayı olmuş olabilir bir şekilde anakartı bı tık aşağıya monte etme imkanınız var mı ?
benim ekran kartı bu videodaki değil anakartı aşağıya monte etme durumuna gelirsek sorarım bi. https://www.asus.com/tr/motherboards-components/graphics-cards/dual/dual-rtx3060ti-o8gd6x/

Gif Man

80+ Gold
Benim şuanki kasam vento vg10f Ekran kartım ise asus dual 3060 ti.
Ekran kartı rdr2 gow gibi oyunlarda çok rahat 80 dereceyi görüyor Cooler Master MasterBox TD500 V2 gibi bir kasa alsam bu sorun çözülürmü
Tavsiye Ederim .

Captainenes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Enes Demir

Özgürcan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,605
İsim
Özgürcan
Arkadaşın dediği olmazsa bakıcağım teşekkürler efendim.
anakartı aşağı monte edemez kusura bakmayın benim hatam kasaya tam oturması gerek anakart girişleri uymaz bu sefer yapamaz onu söyle 80 derece geldiğinde yan camı bir açsın ısı düşecek mı
ben açtığımda herhangi bir değişiklik olmuyor yani kasanın soğutma performansında bir sorun yok ekran kartını da bir sorun yok sıvı soğutmanın yeri sıkıntı yaratıyor olabilir

Captainenes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Enes Demir
anakartı aşağı monte edemez kusura bakmayın benim hatam kasaya tam oturması gerek anakart girişleri uymaz bu sefer yapamaz onu söyle 80 derece geldiğinde yan camı bir açsın ısı düşecek mı
ben açtığımda herhangi bir değişiklik olmuyor yani kasanın soğutma performansında bir sorun yok ekran kartını da bir sorun yok sıvı soğutmanın yeri sıkıntı yaratıyor olabilir
anladım teşekkürler en kötü yeni bir kasa ile çözeceğim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tavsiye Ederim .

Hocam benim atığım kasamı iyidir bu kasamı sizce.

Son düzenleme:

Gif Man

80+ Gold
anladım teşekkürler en kötü yeni bir kasa ile çözeceğim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam benim atığım kasamı iyidir bu kasamı sizce.
Her Türlü Daha İyi .

Top Bottom