Neler Yeni

🔥İndirim Nike Air Max 90 4 farklı renk indirimde

Wonzart23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Bori
site güvenilir . bazen yeri geliyor nike en çok satan airforce modellerine %50-60 indirim yapıyor kendi sitesinde gayet olağan bir indirim. Orijinal almak isteyen alabilir.
Araştırdım ve şikayetvar üzerinden ve bir sürü insandan aynı açıklamalar, kalitesiz ve iadede zorluk çıkarıyornuş yada almıyormuş. Kendi sitesinde 6k ürün burada 3k. Mantıklı düşünürseniz orjinal mi değil mi size kalmış.

Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
A Shadow Falls
site güvenilir . bazen yeri geliyor nike en çok satan airforce modellerine %50-60 indirim yapıyor kendi sitesinde gayet olağan bir indirim. Orijinal almak isteyen alabilir.
Orjinal almak isteyen alabilir dediğine göre site güvenilir ama orijinal değil. Teşekkür ediyoruz bilgi için

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
glenpalyao
Uygunsuz davranış
Sneaksup'ı dahi bilmeyecek kadar sektöre uzaksın. yorum yapma be kardeşim. Her boka da bomboş beyninizle yorum yapmayın bir zahmet ya. yorum yapmak zorunda değilsiniz. ıssarla aynı saçmalığı uzatıyorsun ya.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mustafa
Site güvenilir ayrıca bir sürü mağazası da var. Geçen ay air dunk sipariş ettim ürün orjinaldi. Ama linkteki ayakkabı çok çirkin 😅 3700 tl yi geçtim 500 kağıt olsa bile almam

Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Melih Baygör
Orjinal almak isteyen alabilir dediğine göre site güvenilir ama orijinal değil. Teşekkür ediyoruz bilgi için
Mağaza savunacak değilim çok satılan bir model olduğu için paylaştım. Modeli beğenmedim falan desen neyse de, bir çok Mağazası olan bir firmaya sahte satıyor falan demek biraz saçma olmuş. Senin mantık ile boyner falan da indirim yaptığında almamak lazım, maazallah sahte satıyordur! Durumum yok falan desen anlarım da, kendini daha fazla komik duruma düşürme bence.

mydanozz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet UTKUN
aldım beyazından, ilk defa nikenin ust seviye bi ürününü kulalanacam umarım sorun yaşamam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,469
Üyeler
156,339
Son üye
Tmtrrrr
Top Bottom