Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 12li 1 LT SIRMA Maden sularında Sepette indirim 17 TL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
berke can
İşin tuhaf tarafı Filistin'in en büyük kaynağı Filistin'de kurulu olan coca cola fabrikasından olması
hacca gidip filistin icin dua edenlerin cıkısta starbuckstan kahve iciyor olusu peki :D adamlar kabenin icine starbuck acmıs oraya gelince suspuslar

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Kenan
emek verip paylasan arkadastan ozur dileyerek,

Akmina-Sirma neden surekli indirimde?​

Danone’nin sahibi olduğu maden suyu üreten markalarından biridir. Danone, İsrail’in en büyük gıda işletmelerinden Strauss Group’un süt ürünleri üreten alt şirketi Strauss Dairies ile iş birliği içerisindedir ve %20’lik hisse sahibidir. Bu firma aynı zamanda PepsiCo’nun da hissedarıdır ve Strauss Group, İsrail askeri birimlerine destek ve malzeme tedariki sağlamaktadır. Ayrıca Danone, İsrailli süt firması Tara ile birlikte İsrailli Wilk’e yaklaşık 12,5 milyon NIS tutarında bir yatırıma öncülük etmektedir. Gayrimeşru İsrail yerleşimlerinde üretim yapan ve İsrail ekonomisine ciddi katkılar sağlayan şirketlerle ortaklık yapmak Danone’yi tercih edilmemesi gereken bir marka yapmaktadır.

Alternatif ürünlere yönelmek daha sağlıklı olacaktır.
Bu markalar 1800’lü yıllardan beri hayatımızın içinde.

Memleket elden gitmiş; alt tarafımıza içlik alacak para kalmamış hala aynı tantana.

Görende şu insanları 20 senedir boykotta sanacak.

Çok güzel uyutuluyorsunuz, esas meseleleri görmezden gelin diye. Keşke depremzedelere; şehitlerimize, çocuk yaşta evlendirilen kızlarımıza, haksızlığa ve hukuksuzluğa karşıda böyle tepkiler verseniz.

Bu ülkede Mc Donald’da Pepsi’de dün gelmedi. Acaba neden hala burada biliyor musun? Siz şovmenler, yerli üretim marka görünce tercih etmediğinden ötürü.

Memleketin dört bir yanını ağ gibi örmüş bu yabancı sermayeye zarar veremezsin. Verebileceğin tek zarar halkın istihdamı olur. Bugün sadece Mc Donald Türkiye’den çekilse, yüzbinlerce insan aç, açıkta kalacak.

Hepiniz konuşup duruyorsunuz ama aslında olan birilerinin amacına ettiğiniz hizmet.

Benim param yok kardeşim. Nerede kaliteli, sağlıklı ve uygun fiyatlı ürün var ona yönelirim.

Marketlerde şu tipler bana denk geldiği zaman aynı üründen sepete bir adet daha koyuyorum.

Neyse anlayan anladı demek istediğimi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
berke can
Bu markalar 1800’lü yıllardan beri hayatımızın içinde.

Memleket elden gitmiş; alt tarafımıza içlik alacak para kalmamış hala aynı tantana.

Görende şu insanları 20 senedir boykotta sanacak.

Çok güzel uyutuluyorsunuz, esas meseleleri görmezden gelin diye. Keşke depremzedelere; şehitlerimize, çocuk yaşta evlendirilen kızlarımıza, haksızlığa ve hukuksuzluğa karşıda böyle tepkiler verseniz.

Bu ülkede Mc Donald’da Pepsi’de dün gelmedi. Acaba neden hala burada biliyor musun? Siz şovmenler, yerli üretim marka görünce tercih etmediğinden ötürü.

Memleketin dört bir yanını ağ gibi örmüş bu yabancı sermayeye zarar veremezsin. Verebileceğin tek zarar halkın istihdamı olur. Bugün sadece Mc Donald Türkiye’den çekilse, yüzbinlerce insan aç, açıkta kalacak.

Hepiniz konuşup duruyorsunuz ama aslında olan birilerinin amacına ettiğiniz hizmet.

Benim param yok kardeşim. Nerede kaliteli, sağlıklı ve uygun fiyatlı ürün var ona yönelirim.

Marketlerde şu tipler bana denk geldiği zaman aynı üründen sepete bir adet daha koyuyorum.

Neyse anlayan anladı demek istediğimi.
hayır bugün en ufak bir ambargo uygulansa türkiye aç kalacak aç. direkt 20-30 milyon insan ölecek açlıktan. şaka yapmıyorum. buğday bile ithal geliyor. o adamlara muhtaç kılmışsınız kendinizi özellikle son 20 yıldır elinizdeki fabrikalardan markalardan da olmuşsunuz ama lafa gelince boykot moykot. ulan cahil insan. senin boykot yapmaya ne yüzün var? ne gücün var? önce kendini geliştir. sonra boykot zaten otomatik uygulanır. daha kaliteli ürünü daha ucuza üret bak bakalım hangisini tercih edeceğiz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Kenan
hayır bugün en ufak bir ambargo uygulansa türkiye aç kalacak aç. direkt 20-30 milyon insan ölecek açlıktan. şaka yapmıyorum. buğday bile ithal geliyor. o adamlara muhtaç kılmışsınız kendinizi özellikle son 20 yıldır elinizdeki fabrikalardan markalardan da olmuşsunuz ama lafa gelince boykot moykot. ulan cahil insan. senin boykot yapmaya ne yüzün var? ne gücün var? önce kendini geliştir. sonra boykot zaten otomatik uygulanır. daha kaliteli ürünü daha ucuza üret bak bakalım hangisini tercih edeceğiz.
Bu Filistin meselesi dün başlamadı. Dün başlamış gibi basına sermaye edildi. İnsan olarak hepimiz üzülüyoruz. Çünkü savaşın kazananı yoktur. Ama bugün dünyada barış; savaşla ve o savaşın olmaması ekonomik güçle sağlanıyor.

Bugün 100 bin askerin olabilir. 100 bin silahın olabilir ama o mermileri dışarıdan parayla alıyorsan; esas gerçek elinde hiçbir şey olmadığıdır.

Türkiye’nin içinde bulunduğu durum bu.

Gidin Rusya’nın politikasını araştırın. NATO, Rusya’nın etrafını Ukrayna üzerinden sarmaya çalışınca Putin bir duruş sergiledi. Çünkü Putin her ne olursa olsun çatı milliyetçiliğini savunan bir adam. Önce Rusya dedi ve gerekeni yaptı. Bütün dünya Rusya’ya ekonomik olarak darbe açtı ve peki Rusya’ya ne oldu? Rakamlar eksiyi gösterde dahi Putin tek kazanan oldu. Mc Donald çekildi, hemen ardından bütün restoranları Rus iş adamları aldı. Yerel marka için adım attılar. Yani dünya neyi geri çektiyse, Rusya onu yerine koymaya çalıştı ve yaptı.

Herkes için konuşmuyorum. İnsanların tümü konuya tam hakim olmayabilir ya da duygusal yaklaşabilir. Ama şu sözde boykotçu ahmakların tek niyeti Filistin meselesi üzerinden Türkiye’yi geri dönülmez bir noktaya taşımak. Bunun bir örneğini 2011’li yılların başında Suriye üzerinden yaptılar. Ben o vakit tek bir şey demiştim. “Bir kişiyi dahi sınırdan içeriye aldın mı yarın milyonlarcası gelecek.” 2011-2016 arası bütün bu süreci avazım çıktığı kadar anlattım. Herkesten ortak duyduğum tek şey “onlar müslüman, bizim din kardeşimiz” lafıydı.

Bugün senin o müslüman din kardeşlerin kendi ülkesinde, Suriye’de gece kulüplerinde refah şekilde eğleniyor. Ve inanır mısın belki onlar geceleri bize kıyasla daha rahat dışarıya çıkıyor. Çünkü her an arkalarından ne olduğu belirsiz “Suriyelisi, Afganı, Arabı, Pakistanlısı” osu busu gelmiyor.

Kendi semtinden dışarı çıkmayıp, en ufacık hır gürde kafasını kuma gömenlerin söylediklerimi anlamasını beklemiyorum. Gidin bugün İstanbul/Fatih’in haline bakın. Tarih kokan semt bugün bombacıların, teröristlerin barınma noktası oldu.

Eğer bir ülkenin bir mahallesini kapatırsan, sadece o mahalleyi kaybedersin. Sen 30 milyon ne olduğu belirsiz adamı 10 yıldır içeri sokup bütün ülkeye yayarsan MEMLEKETİ KAYBEDERSİN.

Bu forumdaki çoğu insanın babası belki 2. İşte çalışıyor. Emin olun sözde yardıma muhtaç mültecilerin durumu hepinizden iyi. Neden Arapça tabelalar kaldırılmıyor sanıyorsunuz :) Çıkın dolaşın semtinizi, Türk kaldı mı diye.

Bugün memleketin 120bin farklı sorunu olup; bunun 119bini geri dönülmez noktadayken, “acaba neden hala Filistin siyaseti” kamuoyundan düşmüyor diye bir düşünün. Ya da boşverin :) Sizler Carrefour’a gitmeyerek yüzbinlerce üniversite mezununun işsiz kalıp, intihar etmesine yol açın.

Pandemide 1 hafta maske bile dağıtamayan bir güruh, hala 28 Şubat’ın kirli siyasetinin ekmeğini yerken; sizce mesele gerçekten Filistin mi ya da Suriye miydi?

Ben sana esas meseleyi söyleyeyim. Putin akıllı adam, etrafını çevreletmedi ve ben bu oyunu görüyorum dedi. Ama siz sözde boykot yapan kardeşlerim, siz bu ülkenin içerden fetih edilmesine izin verdiniz :) Bunu duygusal olanlarınız ve konulara hakim olmayanlarınız için diyorum.

Neydüğü dine bağlı olduğu belli olmayıp, saçma sapan tarikatlarla yatıp kalkan, gözüne kadar siyah perde indiren TÜRK VE MÜSLÜMAN olmayan arap sempatizanı, düşük profilli köleler için diyeceğim tek şey: o sizin hayran olduğunuz sözde şeyhleriniz, Türkiye düştüğü vakit önce sizin kellenizi alacak :)

Neyse çoluk çocuk raporlar, sonra mesajım silinir.

NOT: Admine sesleniyorum. Mesajımın silineceği hiçbir durum yok. Bunu sileceksen, ben bu forumdan şu an çıkış yaparım zaten. Çok şart değil.

FurkanFTTH

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Furkan
Sırma Karma Karadut ve Kiraz Çiçeği Aromalı Vişneli Doğal Maden Suyu 1 L X12

Sırma C Vitaminli Mandalina Aromalı Maden Suyu 12X1 Lt

Akmina C Vitaminli Limon Aromalı Maden Suyu 12 x 1 Lt

Akmina Doğal Maden Suyu 12X1 Lt
https://app.hb.biz/fGiT4vL8m8dn 12 TL adeti
Kampanya için attım fiyat makul bu devirde cebi düşünmek gerek arkadaşlar başka amaç yok

postE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ayran
eyvallah ben de kaptım. ama şu "tebliğ"cilerden gına geldi artık. yarın bir gün etek ne bileyim başka bir şey paylaşılınca da haram muhabbetine girmeye başlayacaklar.

Son düzenleme:

GirayHan

80+ Gold
KALİTELİ DEĞİL. MADEN SUYUNDA BEYPAZARINI TEK GEÇERİM.

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
564
İsim
Arda doğan
emek verip paylasan arkadastan ozur dileyerek,

Akmina-Sirma neden surekli indirimde?​

Danone’nin sahibi olduğu maden suyu üreten markalarından biridir. Danone, İsrail’in en büyük gıda işletmelerinden Strauss Group’un süt ürünleri üreten alt şirketi Strauss Dairies ile iş birliği içerisindedir ve %20’lik hisse sahibidir. Bu firma aynı zamanda PepsiCo’nun da hissedarıdır ve Strauss Group, İsrail askeri birimlerine destek ve malzeme tedariki sağlamaktadır. Ayrıca Danone, İsrailli süt firması Tara ile birlikte İsrailli Wilk’e yaklaşık 12,5 milyon NIS tutarında bir yatırıma öncülük etmektedir. Gayrimeşru İsrail yerleşimlerinde üretim yapan ve İsrail ekonomisine ciddi katkılar sağlayan şirketlerle ortaklık yapmak Danone’yi tercih edilmemesi gereken bir marka yapmaktadır.

Alternatif ürünlere yönelmek daha sağlıklı olacaktır.
Yo ben bunu alıcam ihtiyar bu daha sağlıklı

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,684
Üyeler
154,103
Son üye
Reft29