Neler Yeni

Protein Tozu marka önerisi.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Arif
1200-1300TL bütçem var. Çabuk bitmeyen kaliteside fena olmayan bi marka arıyorum.
Şimdilik aklımda bu var başka tavsiyeleri de bekliyorum.

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,033
İsim
Muhammed emin efe
1200-1300TL bütçem var. Çabuk bitmeyen kaliteside fena olmayan bi marka arıyorum.
Bigjoy, Hiq, Mysuplement.

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
yahya batu bakaray
uzun zamandır ssn ürünlerini kullanıyorum protein tozu ve bcaa'sından memnunum

Shazyr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Altan Büyüktaş
Hocam grizzone markasını bilmiyorum kaliteden şaşmamak lazım ama sizin de bütçe baya dar imkanınız olursa Hard-Line ya da Big Joy almanızı öneririm.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Arif
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam grizzone markasını bilmiyorum kaliteden şaşmamak lazım ama sizin de bütçe baya dar imkanınız olursa Hard-Line ya da Big Joy almanızı öneririm.
Hard line için bütçem yetiyor ama 30 servislik ürünlerine yetiyor. Her ay 900 gramlık ürüne 1000TL vermek de beni aşabilir açıkcası.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,587
İsim
oğuzhan ege
protein tozu içinde size kalitesini belli edecek bi durumu yok malesef. o yüzden çok pahalıya kaçmanızı önermem.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Arif
Bigjoy, Hiq, Mysuplement.
Hardline için dediğim gibi bu markalarda da 30 servislik ürünler 1000TL civarı hep. Kaliteden ödün vermeyip bunlara yönelmek daha mı mantıklı yoksa o ladar da önemli değil mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

protein tozu içinde size kalitesini belli edecek bi durumu yok malesef. o yüzden çok pahalıya kaçmanızı önermem.
Bu attığım makul geldi aslında neredeyse 2 kilo ürün çünkü.

Shazyr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Altan Büyüktaş
@A.Arif sizde haklısınız hocam sizin bütçenize göre ürünlere bakmak gerek Ronic nutrition'un 2.2kg protein tozu 1300 TL bakabilirsiniz. Ben bu markanın gainer'ını kullanmayı düşünüyordum fırsat bulamadım tekrar başlayınca alırım belki.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Arif
@A.Arif sizde haklısınız hocam sizin bütçenize göre ürünlere bakmak gerek Ronic nutrition'un 2.2kg protein tozu 1300 TL bakabilirsiniz. Ben bu markanın gainer'ını kullanmayı düşünüyordum fırsat bulamadım tekrar başlayınca alırım belki.
İşte bi de ucuz olması da ayrı bi rahatsız ediyor. Neredeyse 2.5 kilo ürünün 1300 TL gibi bi fiyatta olması da akıl karıştırıyor. Sıkıntı çıkarır mı sizce sağlık açısından.

Shazyr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Altan Büyüktaş
İşte bi de ucuz olması da ayrı bi rahatsız ediyor. Neredeyse 2.5 kilo ürünün 1300 TL gibi bi fiyatta olması da akıl karıştırıyor. Sıkıntı çıkarır mı sizce sağlık açısından.
Yani hocam kullanırsınız ama kişiden kişiye değişen bazı sorunlar çıkarabilir. Örnek olarak sivilce yapabilir, hazımsızlık yapabilir, ishal yapabilir bu tarz bir sorun yaşamazsınız sıkıntı yok kullanırsınız. Bu tarz riske girmemek için marka almak gerekiyor. Big joy 2.1kg 1600tl indirimde isterseniz ona bakın.

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Erdoğan Aktaş
TR
Butcen kisitliysa protein tozu yerine creatin alsan isine karismayim ama yada suan L boy yumurtalar 60 tl cok rahat karsilarsin protein ihtiyacini cunku TR de hardline haricin de bilemiyorum 1200 e felan toz olmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani hocam kullanırsınız ama kişiden kişiye değişen bazı sorunlar çıkarabilir. Örnek olarak sivilce yapabilir, hazımsızlık yapabilir, ishal yapabilir bu tarz bir sorun yaşamazsınız sıkıntı yok kullanırsınız. Bu tarz riske girmemek için marka almak gerekiyor. Big joy 2.1kg 1600tl indirimde isterseniz ona bakın.
Bunu mesela bilindik marka almak istersen trendyoldan nays ile alip 150 tl daha dusebilirsin

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Arif
TR

Butcen kisitliysa protein tozu yerine creatin alsan isine karismayim ama yada suan L boy yumurtalar 60 tl cok rahat karsilarsin protein ihtiyacini cunku TR de hardline haricin de bilemiyorum 1200 e felan toz olmaz
Yumurta tüketmiyorum hocam bazı sağlık problemlerinden dolayı zaten o büyük sıkıntı yaratıyor protein doğru düzgün alamadığım için.

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Erdoğan Aktaş
Yumurta tüketmiyorum hocam bazı sağlık problemlerinden dolayı zaten o büyük sıkıntı yaratıyor protein doğru düzgün alamadığım için.
Anladim ben TR markasi alacagim zaman hardlineden sasman ama bigjoy ve bigjoyun yan markasi mysupplement bay uygun duruyor bak istersen

Top Bottom