Neler Yeni

Hp Victus i5 14500HX RTX 4050 alınır mı ?

oolobily

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Kıvanç Güner
Merhabalar. Hp victusun i5 14.nesil 16GB ram ve 4050li modelini mağazadan 32.700e almayı düşünüyorum. Cihaz iyi midir? Önerir misiniz? Kullanan varsa deneyimlerini merak ediyorum ve bu fiyata yakın daha iyi performans alabileceğim bir sistem varsa önerebilirsiniz teşekkürler.
sen şu babasına kredi çektirenin yan hesabı olmayasın canımın içi 🥰

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
eren kılıçoğlu
Dostum arkadaşıma aldırdım laptobu. Bir sorun çıktı laptopta. Tam hatırlamıyorum. Çocuk aylardır Adana'da servisten cevap bekliyor. Üstelik daha servise bile vermedi laptobu. Servis açısından bile alınmaz HP. Forumlarda vs. millet 6 ay sonra anca sonuca ulaşıyor. O süreçte de köpek gibi süründürüp bir üst modelini falan veriyorlar. Versinler bir zahmet o kadar beklemeye.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aga daha iyi ve daha ucuz model var. Neden hâlâ çabalıyorsun? Sen hp kullanıyorsun diye herkes hp kullanmak zorunda değil. (Yada fanboysun diye)
Ben hp fanboyu değilim yerine göre öneriyorum HP kullanmıyorum bu arada yanlış konuşmazsan sevinirim.

Ayrıca bu varken attığın nitro 16 alınmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Bora
Ben hp fanboyu değilim yerine göre öneriyorum HP kullanmıyorum bu arada yanlış konuşmazsan sevinirim.

Ayrıca bu varken attığın nitro 16 alınmaz.
Dostum konu ile alakalı bilgin yoksa. Boşa yorma kendini. Çünkü boş yapıyorsun. Nitro 5 çok ısınan bir model. Bir laptop'un en önemli şeyi soğutması. Asus roglar boşuna o kadar pahalı değil.

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
eren kılıçoğlu
Dostum konu ile alakalı bilgin yoksa. Boşa yorma kendini. Çünkü boş yapıyorsun. Nitro 5 çok ısınan bir model. Bir laptop'un en önemli şeyi soğutması. Asus roglar boşuna o kadar pahalı değil.
Nitro 5in ısındığını kim söyledi sana ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Bora
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Nitro 5in ısındığını kim söyledi sana ?
Annen söyledi. Aç videoları izle onu da ben mi söyleyeceğim. Konu hakkında 1 gram fikrin yok konuşuyorsun. Aylardır laptop almak için araştırma yapıyorum. Boş yapma.

@Mergen4 umarım istediğin laptobu alırsın. Benim önerim Acer Nitro 16 ' dan yöne. Bence en mantıklısı da o. Araştırıp al. Bu üstteki arkadaş gibi bilmeden konuşan çok var.

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
eren kılıçoğlu
Annen söyledi. Aç videoları izle onu da ben mi söyleyeceğim. Konu hakkında 1 gram fikrin yok konuşuyorsun. Aylardır laptop almak için araştırma yapıyorum. Boş yapma.
Dostum ilk önce terbiyesizlik yapma bilgin yok boş yapıyorsun şuan ısınan model nitro v15 nitro 5 ısınmıyor admine şikayet ediyorum kendine iyi bak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Bora
Dostum ilk önce terbiyesizlik yapma bilgin yok boş yapıyorsun şuan ısınan model nitro v15 nitro 5 ısınmıyor admine şikayet ediyorum kendine iyi bak.
Senin şu saçma sapan cevapların karşısında verdiğim cevaptan dolayı bir şey olacaksa ne olursa olsun valla. Bir gram fikrin yok ama 10 gram önerin var.

Fanı son hızda çalıştırıp rahatsız edecek düzeyde fan sesi yaratsam tabi ısınmaz o laptop bu arada.

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
eren kılıçoğlu
Senin şu saçma sapan cevapların karşısında verdiğim cevaptan dolayı bir şey olacaksa ne olursa olsun valla. Bir gram fikrin yok ama 10 gram önerin var.
Saçma sapan değil neden öneriyorlar bu laptopu o zaman söylermisin hakaret etmeye devam et görüşürüz Technopatta bu konuyu açarmısın nitro 5 çok ısınıyor soğutması kötü alınmaz diye 😀

Mergen4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Abdullah Cin
Bilmiyorum vallahi hocam benim arkadaşım aldı memnun tabi memnun olmayanda vardır.
Hocam arkadaşınızın bir sıkıntısı var mıdır acaba? 4060lı iyi bir model bulursam bakacağım yardımcı olan herkese teşekkürler

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
eren kılıçoğlu
Hocam arkadaşınızın bir sıkıntısı var mıdır acaba? 4060lı iyi bir model bulursam bakacağım yardımcı olan herkese teşekkürler
Memnun hocam bir sıkıntısı yok. 14500hx rtx 4060 olan modeli alabilirsin.

ThE LoSt

80+ Silver
Merhabalar. Hp victusun i5 14.nesil 16GB ram ve 4050li modelini mağazadan 32.700e almayı düşünüyorum. Cihaz iyi midir? Önerir misiniz? Kullanan varsa deneyimlerini merak ediyorum ve bu fiyata yakın daha iyi performans alabileceğim bir sistem varsa önerebilirsiniz teşekkürler.
O fiyatlara 7840hs-4060 var

Top Bottom