Neler Yeni

Redragon k530pro iyi midir

Yigido07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Yiğit
Açıkcası Gx switch kullanmadım fakat Holy'den iyi olduğuna eminim. Pcb konusunda açıkcası çok farketmiyor. Bir çok kullanıcı ucuz hotswap klavye alıp suyu çıkana kadar modluyor.
Anladım hocam ben o zaman eğerki sizde önerirseniz pazartesi klavyeyi alacağım bir sürü switchimde var ztn modlar modlar kullanırım bide şey soracağım hocam ben bu switchleri alırken 2 gün sonra kargoya verildiğinde onayladım yanlışlıkla bir sıkıntı çıkarır mı bana ulaşırmı, müşteri hizmetleri sıkıntı olmaz dedi ama güvenemedim

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Arnold Ciwardagexer
Anladım hocam ben o zaman eğerki sizde önerirseniz pazartesi klavyeyi alacağım bir sürü switchimde var ztn modlar modlar kullanırım bide şey soracağım hocam ben bu switchleri alırken 2 gün sonra kargoya verildiğinde onayladım yanlışlıkla bir sıkıntı çıkarır mı bana ulaşırmı, müşteri hizmetleri sıkıntı olmaz dedi ama güvenemedim
Hocam keşke yapmasaydınız ama en kötü ne olabilir ki? Ürün elinize geçmezse kanıtlayamazsınız sadece.

Yigido07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Yiğit
Hocam keşke yapmasaydınız ama en kötü ne olabilir ki? Ürün elinize geçmezse kanıtlayamazsınız sadece.
Hocam 100 lira bişi ama müşteri hizmetleri kargoya verildikten sonra hiçbir şey olmaz dedi bize bir sıkıntı olduğunda bildirin dediler ve yeni kargo takip numarası gönderdiler buradan takip edebilirsiniz dediler
Mesaj otomatik birleştirildi:

@ege001 hocam siz kullanıyor muşsunuz nasıldır iyi midir sesi kalitesi rgb ışıkları vs bide en merak ettiğim 2.4ghzde oyunda gecikme oluyormu

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,202
Üyeler
156,449
Son üye
globallytekno
Top Bottom