Neler Yeni

Çözüldü✓ 4060Tİ mı yoksa 3070Tİ bi hazır sistem mi yardımpls! Sistem önerisi de iyi olur.

umutopcuu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Umut Topçu
Bütçe
26000
Anlaşılacağı üzere 3070ti saf gücü ile 4060ti (şu sıralar fiyatlara bakarsak 16gb olanı alamayabilirim 8gb olan olur sanırım.) Yeni teknoloji destekli bir ekran kartı mı avantajlı arkadaşlar. 20 25k arasında alınabilecek bir sistemle beraber olursa daha iyi olur. 28 bile zorlama ihtimalim var ama çok zor o yüzden 25 diye düşünelim.

berat070

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
berat
3000 serisi kartlarda dlss 3.0 özelliği yok ben olsam 4000 serisini alırım

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Anlaşılacağı üzere 3070ti saf gücü ile 4060ti (şu sıralar fiyatlara bakarsak 16gb olanı alamayabilirim 8gb olan olur sanırım.) Yeni teknoloji destekli bir ekran kartı mı avantajlı arkadaşlar. 20 25k arasında alınabilecek bir sistemle beraber olursa daha iyi olur. 28 bile zorlama ihtimalim var ama çok zor o yüzden 25 diye düşünelim.

umutopcuu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Umut Topçu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3000 serisi kartlarda dlss 3.0 özelliği yok ben olsam 4000 serisini alırım
Doğru diyorsun hocam ben de öyle düşünüyordum zaten fakat bir kaç konuda ve sitede bir grup insana denk geldim. Teknolji geliştikçe (bir kaç seneye) 3.0ın öneminin bitip saf gücün önemli kalacağı konusunda ısrarcılar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam dün akşam şuna denk geldim. Bir çok açıdan daha iyi, istersen sen de bi yorum yap. Eklenecek şeyler konusunda vs. Ssd var zaten elimde 1tb o yüzden onu 500gb bırakıcam. Kasayı msi yapmayı düşünüyorum. Anakartı prime b650 önerdi birisi.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,005
İsim
uwu
Doğru diyorsun hocam ben de öyle düşünüyordum zaten fakat bir kaç konuda ve sitede bir grup insana denk geldim. Teknolji geliştikçe (bir kaç seneye) 3.0ın öneminin bitip saf gücün önemli kalacağı konusunda ısrarcılar.

Hocam dün akşam şuna denk geldim. Bir çok açıdan daha iyi, istersen sen de bi yorum yap. Eklenecek şeyler konusunda vs. Ssd var zaten elimde 1tb o yüzden onu 500gb bırakıcam. Kasayı msi yapmayı düşünüyorum. Anakartı prime b650 önerdi birisi.
Kasayı 16 TL'ye msi yada 700 tl ye thermalke yap

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,005
İsim
uwu
Kral ramler için kötü yorum yaptılar ama sanırım vatanda değiştiremiyorum. Acaba mağazasına gitsem bu fiyata verirler mi? Ramler hakkında bir bilgin var mı?
ramlere fazla takılma bu fiyata bu olur

Mağaza için bi arayıp sor ben web için diye biliyorum

umutopcuu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Umut Topçu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ramlere fazla takılma bu fiyata bu olur

Mağaza için bi arayıp sor ben web için diye biliyorum

Kral almışken bütçemin yettiği en iyisi olsun diye uğraşıyorum, 5600lü sistemi almayı düşünüyordum sonrasında bunu gördüm ddr5 bu ama ramler ne bilim biraz üzdü. Sorun ne ramlerdeki? Açıklayabilir misin...

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,005
İsim
uwu
Kral almışken bütçemin yettiği en iyisi olsun diye uğraşıyorum, 5600lü sistemi almayı düşünüyordum sonrasında bunu gördüm ddr5 bu ama ramler ne bilim biraz üzdü. Sorun ne ramlerdeki? Açıklayabilir misin...
Cl değeri biraz yüksek ama bunu normal kullanımda anlamam imkansız neredeyse

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
Discord
kaan8765
Hocam sistem iyi ama anakart çok giriş seviye gou vantus serisi ve ramler leş hem 6000 mhz değil hemde cl46 ama fiyatı çok iyi bu fiyata 7500f ve 4060 ti bulamazsın

umutopcuu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Umut Topçu
Cl değeri biraz yüksek ama bunu normal kullanımda anlamam imkansız neredeyse
Kral ben mühendisim aynı zamanda, mühendislik uygulamaları da kullanıyorum. Etkiler mi?

Hocam sistem iyi ama anakart çok giriş seviye gou vantus serisi ve ramler leş hem 6000 mhz değil hemde cl46 ama fiyatı çok iyi bu fiyata 7500f ve 4060 ti bulamazsın
Ventus için hep kötü yprum duydum bir kaç seneye elimde patlamaz umarım, kötüden kastın nedir?
Anakartı yükseltebilirim, seçenekler mevcut. Ramleri değiştirme şansım yok maalesef.

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
Discord
kaan8765
Kral ben mühendisim aynı zamanda, mühendislik uygulamaları da kullanıyorum. Etkiler mi?

Ventus için hep kötü yprum duydum bir kaç seneye elimde patlamaz umarım, kötüden kastın nedir?
Anakartı yükseltebilirim, seçenekler mevcut. Ramleri değiştirme şansım yok maalesef.
Soğutması kötü hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
989,332
Üyeler
156,467
Son üye