Neler Yeni

Kulaklık garanti sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Tunahan Selçuk
Yaklaşık 3 ay önce aldığım Havit marka kulaklığın mikrofonu dün bozuldu sadece cızırtı sesi geliyor. Bunu garantiye göndermek istiyorum nereden nasıl yapacağım bilgisi olan biri yardımcı olabilir mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Lloyd
Yaklaşık 3 ay önce aldığım Havit marka kulaklığın mikrofonu dün bozuldu sadece cızırtı sesi geliyor. Bunu garantiye göndermek istiyorum nereden nasıl yapacağım bilgisi olan biri yardımcı olabilir mi ?
Aldığın sitedeki ürün sayfasında soru/cevap sekmesi üzerinden satıcıyla iletişime geçebilirsin. Üretici markaya yönlendirirlerse de Havit'in sitesi üzerinden teknik servise e-posta atman ya da markanın TR'de yetkili servisi varsa telefonla araman gerekiyor.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,270
İsim
Mehmet Aslan
havit kendi ürünlerini farklı platformlarda da satıyor zaten muhtemelen onlardan aldın , satın aldığın platform üzerinden ulaşıp sorununu bildir. Bu arada hangi modeli acaba ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Tunahan Selçuk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
havit kendi ürünlerini farklı platformlarda da satıyor zaten muhtemelen onlardan aldın , satın aldığın platform üzerinden ulaşıp sorununu bildir. Bu arada hangi modeli acaba ?
Amazondan aldım hocam. Havit 2002P

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,270
İsim
Mehmet Aslan
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Tunahan Selçuk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bendede aynı model var 1 yıldır hiç sorun olmadı olmaz inşallah :D Amazonda da satan havitin kendisi zaten onların üstünden yardım iste amazon mağdur etmez.
İnşallah hocam öyle umuyorum 😁 Sizde de kablo dolanma sorunu var mı sinir ediyor 🤣

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,270
İsim
Mehmet Aslan
Top Bottom