Neler Yeni

Vatan Bigisayar 7500f 4060ti Sistem Sizce Sorun Yaratır Mı?

fulc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
m4nelkos

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
567
İsim
ozan başaran
hocam 46cl baya kötü fakat bu fiyata alınacak bir sistem. bir sorun yaratacağını sanmıyorum

• Beğen
Reaksiyonlar: fulc

Rymeka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ahmet Tarık Kızıl

bu sistemi almayı düşünüyorum ama ramler kafamı karıştırıyor, özellikle fps oyunlarında sorun yaratır mı?
oyunlarda bir sıkıntı olmaz alınabilie

• Beğen

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,349
İsim
Kerem Çavuş
7500f fps oyunlarında yağ gibi akar , kasa msi yapıp alınır bu fiyata

• Beğen

fulc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
m4nelkos
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam 46cl baya kötü fakat bu fiyata alınacak bir sistem. bir sorun yaratacağını sanmıyorum
CL seviyesini düşürmek mümkün mü peki? bir de ventus modeli sorunlu diyorlar onun hakkında da bilgin varsa aydınlatırsan sevinirim hocam

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
567
İsim
ozan başaran
CL seviyesini düşürmek mümkün mü peki? bir de ventus modeli sorunlu diyorlar onun hakkında da bilgin varsa aydınlatırsan sevinirim hocam
cl düşürülebilir fakat ramin hızını da düşürmeniz gerekir o yüzden hiç bulaşmayın derim. ventus serisi kötü bir seri fakat 30k lık bir sistem için gayet iyi güzel bir sistem mümkünse ekran karıtnı aldığınızda undervoltlayın sıcaklıkların inmesine yardımcı olur. youtubeden nasıl olduğunu öğrenebilirsiniz

fulc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
m4nelkos
cl düşürülebilir fakat ramin hızını da düşürmeniz gerekir o yüzden hiç bulaşmayın derim. ventus serisi kötü bir seri fakat 30k lık bir sistem için gayet iyi güzel bir sistem mümkünse ekran karıtnı aldığınızda undervoltlayın sıcaklıkların inmesine yardımcı olur. youtubeden nasıl olduğunu öğrenebilirsiniz
sistem biraz sıkıntılı gözüktü bana şuan.pek de uğraşmak istemiyorum açıkçası. 4060lı sistemlere mi yönelsem?

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
567
İsim
ozan başaran
sistem biraz sıkıntılı gözüktü bana şuan.pek de uğraşmak istemiyorum açıkçası. 4060lı sistemlere mi yönelsem?
yok hocam güzel bir sistem bu bence bunu alın. tek kötü yanı ramlerin cl değerleri diyebilirim o da fps dışında hiçbirşeyi etkilemiyor

fulc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
m4nelkos
yok hocam güzel bir sistem bu bence bunu alın. tek kötü yanı ramlerin cl değerleri diyebilirim o da fps dışında hiçbirşeyi etkilemiyor
kasayı ve ssd yi yükseltip geçtim siparişi hocam teşekkürler

umutopcuu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Umut Topçu
Hocam ben de aynı pcye bakıyorum almayı düşünüyorum. Kasayı msi yapmayı düşünüyorum ve ben mühendislik okuduğum için uygulamaları da sıkça kullanıyorum. Ramlar bu konuda bir sorun yaratır mı? Cl değeri dediğimiz şey tam olarak ne, ve ideal değer yaklaşık kaç? Sistem öneriniz var mı bu fiyatlara? Ventus için de kötü denmiş çünkü...

ouzai656

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
uzay öztürk
Hocam ben de aynı pcye bakıyorum almayı düşünüyorum. Kasayı msi yapmayı düşünüyorum ve ben mühendislik okuduğum için uygulamaları da sıkça kullanıyorum. Ramlar bu konuda bir sorun yaratır mı? Cl değeri dediğimiz şey tam olarak ne, ve ideal değer yaklaşık kaç? Sistem öneriniz var mı bu fiyatlara? Ventus için de kötü denmiş çünkü...
ben sistemi almaya çalışıyoru ama MSI RTX 4060 TI VENTUS 2X BLACK 8G OC kodlu üründe stok yetersiz. Kalan Stok: -17 hatası veriyor sanırım stoklar bitmiş

umutopcuu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Umut Topçu
ben sistemi almaya çalışıyoru ama MSI RTX 4060 TI VENTUS 2X BLACK 8G OC kodlu üründe stok yetersiz. Kalan Stok: -17 hatası veriyor sanırım stoklar bitmiş
Umarım öyle bir durum yoktur. Bir kaç gün içinde alamıcam sanırım fakat yakın zamanda almayı planlıyorum. Bu fiyata işlemci ve ekran kartı on numara.

Top Bottom