Neler Yeni

Manga Okumak İçin Uzantı

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Cahit Cihan
Hocalarım Şimdi Okuduğum Serilerin Bölümleri Aşırı Geç Geliyor Bu Nedenle Acaba Ben Mangayı Ourken Otomatik Çeviricek Bir Google Uzantısı Mevcutmudur. Çünki Bir Tr Sitesinde Böyle Birşeye Denk Geldim. Eğer Bilginiz Varsa ve Mangadaki Görsellerdeki Yazı Balonlarını Çeviricek Bir Translate Uzantısı Rica Olunur :)

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
401
İsim
Görkem çetinkaya
Hocalarım Şimdi Okuduğum Serilerin Bölümleri Aşırı Geç Geliyor Bu Nedenle Acaba Ben Mangayı Ourken Otomatik Çeviricek Bir Google Uzantısı Mevcutmudur. Çünki Bir Tr Sitesinde Böyle Birşeye Denk Geldim. Eğer Bilginiz Varsa ve Mangadaki Görsellerdeki Yazı Balonlarını Çeviricek Bir Translate Uzantısı Rica Olunur :)
Öyle bişey olduğunu sanmiyorum tek tek senin cevirnmen ve duzenlemen gerekecek

Rik Sançez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım
Ddict diye bir uzantı mevcut fakat kullanmak için manganın Pdf dosyasının elinizde olması gerek.
Pdf dosyası olarak site üzerinden açıp çeviri yapılabiliyor.

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,282
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Google da arattigimda manga translator çıkıyor. Tr desteği varmi bir bak istersen

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Cahit Cihan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öyle bişey olduğunu sanmiyorum tek tek senin cevirnmen ve duzenlemen gerekecek
Varda Var Olmasına Hocam Biz Bilmiyoz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Google da arattigimda manga translator çıkıyor. Tr desteği varmi bir bak istersen
Oda Japoncaları Çeviriyo Dil seçeneği Kısıtlı xd
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ddict diye bir uzantı mevcut fakat kullanmak için manganın Pdf dosyasının elinizde olması gerek.
Pdf dosyası olarak site üzerinden açıp çeviri yapılabiliyor.
pdf hali bulunsa keşke :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,523
Üyeler
151,561
Son üye
TheLastKings
Top Bottom