Neler Yeni

Beyler Bayanlar Lütfen Yardım Edin

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Alperen
Merhaba herkese iyi akşamlar. Önceden okuyanlar bilir bir konu açmıştım "Beyler bayanlar yardımınıza ihtiyacım var diye açmıştım" ve o konuda konuştuğum j,kızla sevgili olur muyuz diye sormuştum. Yazanlar çok güzel yerlere değindi iyi fikirler vermişlerdi bana ve sonradan sevgili olduk.

her şey çok güzel gidiyordu mutluyduk. Ama şu son haftada çok kötü şeyler yasadım hersey ust uste geldi ve bende kıza sardım içok sıkmaya basladım mesela muzıklı story atıyordu uzerıme alnıyordum vıdeo atıyordu uzerıme alııp onu üzüyordum ve kız sonunda isyanı çekti ve ben şimdinapacağımı bilmiyorum. Mutlu mutlu konuşuyorduk günlerimiz güzel geçiyordu bulusuyorduk hayattan zevk almaya baslamıstım. Ama sonradan cok dusundum ve cok dusunmeye baslayınca sacmaladım dedıgım gıbı son gunlerde otu seyler ust uste gedı ve bende kıza anlatmadım o olayları aılevi olaylardı. Sobra kızın ustune çok gittim ve onu üzdüm ve şimdi bana kırgın küs haklı bir şekilde ben onu seviyorum kaybetmek istemiyorum ne yapacagımı bılmıyorum cunku ılk defa cıddı bırsey yasıyorum. Lütfen yardım edin abilerim ablalalrım en son care buraya yazdım yardımlarınızı bekliyorum.
(yasım 17 bu arada 12. sınıfa gectım oda aynı)

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Yunus
Normal 12. Sınıfa geçtiniz için arayıp sorma günlük hayatına devam et spora başlayıp derslerine odaklan

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,397
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
gönlünü al. nelerden hoşlanıyorsa çicek hediye felan al. sonrada gerçekleri söyle neden affetmesin ki

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Alperen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
teşekkür ederim cevaplarınız için.

Top Bottom