Neler Yeni

VİRÜS PROGRAMI ÖNERİSİ

ens32

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
enes
selam arkadaşlar virüs programı almak, kurmak istyorumda kasperskyı 30 gün ücretsiz olarak denedim ve gayet güzel geldi bana sizce yıllık 170 TL'ye alınabilecek bir programmıdır, güvenilirmidir, daha iyileri alınabilirmi anlayanlar yardım ederse sevinirim teşekkürler.(ücretsiz programlara çok güvenmiyorum)

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
909
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
selam arkadaşlar virüs programı almak, kurmak istyorumda kasperskyı 30 gün ücretsiz olarak denedim ve gayet güzel geldi bana sizce yıllık 170 TL'ye alınabilecek bir programmıdır, güvenilirmidir, daha iyileri alınabilirmi anlayanlar yardım ederse sevinirim teşekkürler.
Kaspersky al

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Furkan Görür
bitdefender öneririm.

Golf 4 R32

80+ Silver
iyiden kötüye Avast>Kaspersky>Bitdefender aralarındaki farklar %1
Avast hiç de iyi değil bana göre reklam uygulaması
Mesaj otomatik birleştirildi:

selam arkadaşlar virüs programı almak, kurmak istyorumda kasperskyı 30 gün ücretsiz olarak denedim ve gayet güzel geldi bana sizce yıllık 170 TL'ye alınabilecek bir programmıdır, güvenilirmidir, daha iyileri alınabilirmi anlayanlar yardım ederse sevinirim teşekkürler.(ücretsiz programlara çok güvenmiyorum)
İster kaspersky kullan ister malwarebytes ikiside güzel

eneskaya6

80+ Bronze
@java neye güldün kardeş söyle gülelim

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
529
İsim
Forget
malwarebytes en iyisi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Batu Çimen
Avasta iyidir bu gülen emojisi atanlar araştırmasını tavsiye ederim eski hallerine bakıyorsunuz avast kendisini çok geliştirdi o dediğiniz olaylar bitti artık o kaspersky dediginiz programı kullandım pc ye virüs indirmiştim bilerek ciddi virüs deildi basit trojen Kaspersky bunu engelleyemedi ve pc ye indirdi fakat o çöp dediginiz avast bile bu virüsü buldu

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
621
İsim
Sercan SAYİT
Yıllar içerisinde artık ihtiyacım olan an fiyatı hangisi uygunsa duruma göre seçim yapıyorum. Nod32, Kaspersky ve Norton en çok kullandıklarım. Şu an yine en uygun fiyatlı Norton bulduğum için kullanıyorum.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,628
İsim
Mehmet Aslan
Kaspersky kullanmanızı önermem. Şirketin Sahibi ve Eşi eski KGB ajanıymış. ABD de yasaklandı. Üyeliği olan kullansın da yeni üye olacaklar bence başka seçeneklere baksın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,973
Üyeler
154,161
Son üye
woxy4731
Top Bottom