Neler Yeni

SİSTEM TAVSİYESİ bekliyorum

mort61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hüseyin Akbulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,879
İsim
Emre siyah
Kanka bu sistemi bende gördüm oem sistem nedir niye normal sistemden daha ucuz biliyor musun acaba
"OEM" kısaltması "Original Equipment Manufacturer"ın (Orijinal Ekipman Üreticisi) kısaltmasıdır. Bu terim, bir üreticinin ürettiği ürünleri başka bir şirketin markası altında satması veya başka bir üretici için özel olarak üretim yapması durumunda kullanılır. Örneğin, bir bilgisayar şirketi, işlemcileri veya bellek çipleri gibi bileşenlerin üretimini başka bir şirketten alabilir ve kendi markası altında satabilir.(technopat)
klasik hazır sistem.

mort61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hüseyin Akbulut
"OEM" kısaltması "Original Equipment Manufacturer"ın (Orijinal Ekipman Üreticisi) kısaltmasıdır. Bu terim, bir üreticinin ürettiği ürünleri başka bir şirketin markası altında satması veya başka bir üretici için özel olarak üretim yapması durumunda kullanılır. Örneğin, bir bilgisayar şirketi, işlemcileri veya bellek çipleri gibi bileşenlerin üretimini başka bir şirketten alabilir ve kendi markası altında satabilir.(technopat)
klasik hazır sistem.
Cano bir de bu msi ventus modellerine sıkıntılı diyorlar iki bin TL için sıkıntıya girmeye değer mi

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,879
İsim
Emre siyah
Cano bir de bu msi ventus modellerine sıkıntılı diyorlar iki bin TL için sıkıntıya girmeye değer mi
bütçe artıyorsa zotac yapabilirsin msi ventus serisi soğutma gerçekten kötü kesinlikle kasayı msi anakartı b450 ssdyde 1tb yapmayı unutma

Gamze3310

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Gamze Çelik
bütçe artıyorsa zotac yapabilirsin msi ventus serisi soğutma gerçekten kötü kesinlikle kasayı msi anakartı b450 ssdyde 1tb yapmayı unutma
anakartı b450 yapınca ne değişiyor ram mhz desteklediği değer mi artıyor nedir tam olarak geçen bi video görmüştüm adam ssd almış yüksek okuma hızlı fakat aldığı anakart desteklemediği için düşük hızda çalışıyormuş bu anakartlar hangi ssd hızını destekliyor nasıl bakıyoruz biliyor musunuz?

mort61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hüseyin Akbulut
Cano 23 24 bine yapılacak en iyi sistem nedir sence

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,879
İsim
Emre siyah
anakartı b450 yapınca ne değişiyor ram mhz desteklediği değer mi artıyor nedir tam olarak geçen bi video görmüştüm adam ssd almış yüksek okuma hızlı fakat aldığı anakart desteklemediği için düşük hızda çalışıyormuş bu anakartlar hangi ssd hızını destekliyor nasıl bakıyoruz biliyor musunuz?
valla en detaylı kend sitesinde bulursunuz onu a520lere göre bir tık daha iyi olduğu için b450 öneriyoruz geneelde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cano 23 24 bine yapılacak en iyi sistem nedir sence
kasası msi yapılmış 4060ti son attığım

mort61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hüseyin Akbulut

kaşmerli oguz

80+ Silver