Neler Yeni

Çözüldü✓ Monitörde bir anda yatay çizgiler çıktı

wens

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Esat
IMG_20240630_205513.jpg
Beyler, oyuna girdim 2 dakika kafa dağıtmaya sonra bir anda monitörün üstünden aşağıya kadar belirli aralıklarla yatay çizgiler oluştu. DPİ kablosunu çıkarıp taktım düzelmedi sonra hdmı taktım yine düzelmedi en son komple kabloları çıkardım sadece monitör açma tuşuna bastım, ekran kartına bağlı değilken sadece açma tuşuna basınca rampage logosu çıkar ya işte oda çizgili çıktı sorun sanırım monitörde yada benmi ***** gibi bi ayar yaptım yanlışlıkla çünkü bildigin çok düzgün yatay çizgilerden oluşuyor fotoda attım bakarsınız. Daha net görmeniz için kırmızı ekran açıp fotoğrafını çektim. Teşekürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Hüseyin Umut Yüksel
Monitör gitmiş. Garantisi varsa garantiye yoksa yaşadığın şehirde bilinen bir tamirciye götür fiyat al. Panel değişim ücreti ve yeni monitör fiyatı arasında karşılaştırma yapıp seçim yaparsın.

wens

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Esat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Monitör gitmiş. Garantisi varsa garantiye yoksa yaşadığın şehirde bilinen bir tamirciye götür fiyat al. Panel değişim ücreti ve yeni monitör fiyatı arasında karşılaştırma yapıp seçim yaparsın.
Yks senesi bulur anca zaten:D teşekkürler bakicam

Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Hüseyin Umut Yüksel
Yks senesi bulur anca zaten:D teşekkürler bakicam
Paneller bu arada çok pahalı olmasa da bazı tamirciler panel ücreti kadar işçilik alıyor o yüzden yüksek fiyat verebiliyor tamirine. Birkaç yerden fiyat al mutlaka. Panel sorunu değil başka bir sorunda olabilir o durumlarda daha da uyguna tamir edilir. Panel dedim geçtim. Genelde bu sorun panel arızasında görülür ama sorun adaptör kaynaklı bile olabilir. Her durumda incelenmesi gerekli.

Top Bottom