Neler Yeni

GameGarajdan Bu Sistemi Alıyorum Kaç Günde Gelir?

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,311
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
1-2 iş günü

CanPasha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kadir Can Dizbay
bu sistemi özelleştirip alacağım kaç günde getirirler bir de monte edilmiş bir şekilde gönderiliyor dimi? ve gamegaraj güvenilirdir dimi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

başka bir özelleştirme yapmalı mıyım yoksa böyle iyi midir
Hocam bende aynı şekilde sistem aldım, Çarşamba günü satın aldığım sistem perşembe günü montaja geçildiğini öğrendim ertesi gün öğlen kargoya verildi bildirimi ile gözümü açtım, sonraki sabahın 9unda ise kapımdaydı, ne bir sıkıntı ne bir problem yaşadım yaklaşık 3-4 ay önce aldım, piyasaya göre ucuz oldugu için şüphe etmiştm ancak tatmin etti kalitesi.
Gözün kapalı verebilirsin, şimdiden hayırlı olsun

Ekler

• IMG_1627.png
    IMG_1627.png
    185.7 KB · Hit: 28

dragovv

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Werner
özelleştirmeler iyidir ve gamegaraj güvenilirdir dakat ne zaman geleceğini bilmiyorum
Ben gamegarajdan sistem aldım 2 günde ulaştı kargolamaları gerçekten hızlı ama aldığım sitemin 2x8 olan ramleri sadece birini takmışlar daha doğrusu takabilmisler 20 gün 8 GB ramle oynadım daha sonra görev yöneticisinden farkettim ve Rami taktım sorunsuz kulanıyorum

zBrewgar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Brewgar
Ben gamegarajdan sistem aldım 2 günde ulaştı kargolamaları gerçekten hızlı ama aldığım sitemin 2x8 olan ramleri sadece birini takmışlar daha doğrusu takabilmisler 20 gün 8 GB ramle oynadım daha sonra görev yöneticisinden farkettim ve Rami taktım sorunsuz kulanıyorum
Ben de gamegarajdan alıyorum da sadece birini takıp göndermişler dedin diğeri de kutularda mıydı yoksa ram mi istedin markadan?

recepsgnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Recep Soğancı
3 iş günü içinde teslim edilir ibaresi var sitede. Ben çok sabırsız biri olduğum için müşteri hizmetlerine sormuştum ve aynı yanıtı almıştım. Bu arada güvenilir bir sitedir. Parçaları test edip gönderiyorlar.

dragovv

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Werner
Ben de gamegarajdan alıyorum da sadece birini takıp göndermişler dedin diğeri de kutularda mıydı yoksa ram mi istedin markadan?
Knk şimdi bitane ramı takabilmisler diyeride bı tarafı kapalı diyer tarafı açık kalmis klipsi kapatmamışlar

Top Bottom